به روزرسانی شده در تاریخ :
چهارشنبه - ۲۷ شهریور - ۱۳۹۸
Brick clay(2019)

Brick clay(2019) (79)

Brick clay

آجر سفال , بلوک سبک , آجر سفالی , قیمت آجر سفالی , قیمت آجر سفال , آجر سفال اصفهان , بلوک تیغه , بلوک سفالی , سفال دیواری , لیست قیمت , آجر سفال تیغه , ابعاد آجرسفال , ابعاد بلوک سفالی , تیغه دیواری , فروش انواع آجر و سفال تیغه سفالی اصفهان بصورت مستقیم از کارخانه و کوره با قیمت ارزان و مناسب. زیر قیمت با حداقل سود ارائه شده است تا پیمانکاران و خریداران عمده بتوانند براحتی توضیح کنند.

 

راهنمایی و مشاوره رایگان

جهت راهنمایی: با همکارمان ( آقای مبصری ) 09135145464 تماس بگیرید.

سعی ما بر این هست که از ابتدا , یعنی زمان تصمیم گیری شما برای انتخاب آجر و سفال مناسب , تا انتها یعنی زمان تخلیه و تحویل آجرها به صورت صحیح و سالم در کنار شما باشیم.

 

نحوه پرداخت

فروش انواع آجر تیغه سفالی اصفهان بصورت مستقیم از کارخانه و کوره با قیمت ارزان و مناسب. زیر قیمت با حداقل سود ارائه شده است تا پیمانکاران و خریداران عمده بتوانند با پایین ترین قیمت محصولات مورد نظر خود را تهیه نمایند.
لطفا عنایت داشته باشید از آنجا که قیمت تیغه های ما پایین تر از تیغه های مشابه با همین کیفیت است بنابرین عرضه فقط بصورت نقدی می باشد. 

 

راهنمای خرید

خرید را می توانید از طریق تماس تلفنی و واریز وجه انجام دهید.

 

سوالات متداول

ابعاد سفال 15 چقدر است؟

ابعاد آجر سفال 15 در حالت استاندارد 20 در 20 در 15 می باشد. اما در بازار بیشتر در اندازه حدود 19 در 19 در 13 تولید می شود و تقاضای بازار هم بیشتر همین اندازه است. بنابراین قبل از خرید برای محاسبه تعداد مورد نیاز حتما سایز دقیق را از فروشنده سوال کنید تا دچار مشکل نشوید.

ابعاد آجر سفال 10 چقدر است؟

ابعاد آجر سفال 10 در حالت استاندارد 20 در 20 در 10 می باشد. اما در بازار بیشتر در اندازه حدود 19 در 19 در 9 تولید می شود و تقاضای بازار هم بیشتر همین اندازه است. چون هم در بحث سبک سازی دارای وزن کمتری است و هم با قیمت های مناسبتری یافت می شود.

آجر سفال تیغه با چه نامهای دیگری شناخته می شود؟

جالب است بدانید که آجر سفال تیغه در شهرهای مختلف با نامهای متفاوتی شناخته می شود. از جمله به این قرار هست : | بلوک تیغه | تیغه سفالی | آجر تیغه ای | بلوک تیغه سفالی | بلوک سفال تیغه | سفال تیغه ای | آجر سفال تیغه | آجر سفال دیواری | بلوک دیواری | سفال دیواری | بلوک سفالی دیواری | سفال دیواری | تیغه دیواری |
لطفا اگر شما نامهای دیگری هم سراغ دارید آنرا در قسمت نظرات برای اطلاع سایر کاربران درج نمایید.

معیار تشخیص آجر تیغه سفالی خوب چیست؟

در هنگام انتخاب بايد دقت شود كه رنگ بلوک‌های سفالی يكنواخت و سطح آن بدون ترک باشد، گوشه‌هاي بلوك كاملاً قائم باشند. همچنين با توجه به وجود بلوک‌هاي سفال در ابعاد گوناگون، بايد ابعاد واقعی بلوك مورد نياز توسط  فروشنده مشخص شود تا قيمت آن به صورت دقيق مشخص گردد. همچنين با توجه به اينكه هزينه حمل معمولاً چشمگير است بايد ظرفيت كاميون‌هاي مختلف نيز در هنگام سفارش در نظر گرفته شود. برای انتخاب قیمت می بایست تعداد بلوک‌های تیغه در متر مربع برآورد گردد و قیمت هر متر مربع ملاک مقایسه قرار گیرد. لازم به ذکر است که بعضی کارخانه ها به علت کیفیت پایین دستگاههای تولیدکننده یا مواد بدون کیفیت ضخامت تیغه‌های آن را بیشتر در نظر می‌گیرند که باعث ازدیاد وزن می‌گردد.

متداولترین سایز آجر سفال تیغه چقدر است؟

آجر سفال دارای سایزههای مختلفی می باشد اما متداولترین سایز آن  20*20*10 و 20*20*15 و 20*20*7 است.

نحوه محاسبه و فرمول تعداد آجر سفال چگونه است؟

به طور کلی برای هر سایز آجر تیغه سفالی و یا اجرسفالی، میتوان طبق این معادله ای که در زیر آورده شده است محاسبه نمود:

فرمول اول:
طول آجر × ( ارتفاع آجر + 1.5 ) = مساحت آجر و ملات
( مساحت آجر و ملات ) / ( 10000 ) = تعداد در هر متر مربع
جمع کل طول دیوارها × ارتفاع دیوار × تعداد در هر مترمربع = تعداد آجر یا سفال

فرمول دوم:
ضخامت دیوار × ارتفاع × طول = حجم دیوار
حجم دیوار × 0.8 = حجم آجر
(حجم یک آجر یا سفال) / (حجم آجر ) = تعداد آجر یا سفال

نکته : این فرمولها و محاسبات درج شده در این قسمت به صورت تخمین و تقریبی بوده و میتوان از این محاسبات برای برآورد تعداد انواع آجر سفال , بلوک و تیغه سفالی سقفی و دیواری و همچنین انواع آجر نما , اجر لفتون و…. هم استفاده نمود.

مزایای دیوارچینی با بلوک سفال چیست؟

از جمله مزیتهای این نوع دیوار چینی می‌توان به سبكي وزن نسبت به آجر فشاري، در دسترس بودن، و همچنین با توجه به وجود فضاهاي خالي در قسمت داخلي، تا حدودي عايق حرارتي نيز مي‌باشد.

معایب دیوارچینی با بلوک سفالی چیست؟

شکننده بودن، باربر نبودن، پرتی زياد به علت شكستن هنگام حمل و نقل و انجام کار و عدم تحمل بار اشیاء الحاقي كه لازم است با رول پلاک به ديوار وصل شوند مثل کابينت و ... از معایب آن است .

هزینه و دستمزد دیوارچینی با آجر سفال تیغه چقدر است؟

معمولاً دستمزد اجراي ديوارچيني در شرايط معمولی حدود هر متر مربعي 80/000 ريال است. همچنين آجرهای سفال نيز با توجه به ابعاد آنها داراي قيمت متفاوت مي‌باشند و از حدود هر عدد 1700 تا هر عدد 2500 ريال متغير است.

آیا کیفیت ملات تاثیری بر ظاهر آجر درهنگام نصب و پس از آن دارد؟

توصیه می شود در اجرای دیوار های آجری از ملات مرغوب استفاده گردد. چرا که در 80 درصد موارد علت شوره زدن آجر استفاده از ملات بی کیفیت در پشت کار می باشد. علت این موضوع چیزی نیست جز نمک و آهک محلول در اینگونه از ملاتها.

مراحل و روش تولید انواع آجر سفال چگونه است؟

مرحله اول - استخراج مواد خام از زمین : در ابتدا کیفیت خاک مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت داشتن کیفیت استخراج می شود.

مرحله دوم - آماده سازی خاک: در این مرحله کلوخ و سنگ ها از خاک جدا گردیده و در آسیاب خورد شده و در جاهای مخصوص خود نگهداری می گردد.

چارت مراحل تولید آجر سفال - خط تولید آجر سفال - فروش بلوک تیغه سفالی | فروشگاه اینترنتی کاشی سرام | فروش انواع آجر سفال دیواری و تیغه

مرحله سوم - تولید قالب آجر سفال: این مرحله به دو روش انجام می شود.

روش اول – تولید آجر سفال به صورت خشک : که در این حالت خاک داخل قالب فشرده می شود و درصد رطوبت در این حالت بسیار کم می باشد.

روش دوم - تولید آجر سفال به صورت تر : در این حالت خاک به صورت خمیر در می آید و به دستگاه قالب گیری منتقل میگردد و گل فرم دهی میگردد. و بعد از آن وارد دستگاه برش شده و به اندازه های مورد نیاز و معمول برش می خورد. و بعد از آن وارد دستگاه خشک کن گردیده تا رطوبت آن به حد نصاب رسیده و آماده قرار گرفتن در کوره شود. اگر خشت ها وارد خشک کن نشود بخاطر وجود رطوبت زیاد خشت ترک خورده و خراب می گردد.

مر حله آخر - گذاشتن در کوره و پختن خشت ها : در این مرحله خشت ها در کوره گذاشته می شود و حرارت بسیار بالا رفته و سپس خشت ها پخته می شوند، سپس کوره را خاموش کرده و بعد از سرد شدن ، خشت ها بارگیری شده و یا انبار میگردد.

در زیر می توانید فیلم خط تولید آجر سفال را مشاهده نمایید:

 

 

انواع آجر

آجر به عنوان یکی از مصالح ساختمانی از دیرباز مورد استفاده بوده است و قدیمی ترین مصالح ساخته ی دست بشر به شمار می آید. مصرف آجر به عنوان مصالح ساختمانی در ایران سابقه باستانی دارد.

 

آجر فشاری

این نوع آجر معمولا در سفت کاری و زیرکاری ساختمان به کار می رود و به روش دستی تهیه می شود (آجر گری). این نوع آجر برای کلیه کارهای ساختمانی مانند گره‌چینی، طاق ضربی، دیوارهای حمال و تیغه چینی مناسب است.

قیمت آجر فشاری

 

آجر سفالی

این دسته از آجرها از نظر ساخت، شکل، رنگ و مشخصات فنی در نهایت دقت تهیه می شوند و بسته به شکل آنها در نقاط مختلف ساختمان استفاده می شوند. به علت جذب کم آب در آجرهای سفالی، به منظور چسبندگی مناسب با ملات، انواع سوراخ دار آنها را مورد استفاده قرار می دهند. از دیگر خواص آنها سبکی است که باعث بالا رفتن سرعت اجرا می شود.

آجر سفالی

 

آجر قزاقی

درباره ی نام آن گفته شده است که روسها پیش از جنگ جهانی اول در ایران قزاقخانه ها را با این نوع آجر می ساختند. رنگ این آجر معمولا سفید است و در نماسازی کاربرد دارد.

آجر قزاقی فرشی

 

آجر های قدیمی

این نوع آجرها در قطعات بزرگ تولید می شده اند و علی رغم تهیه به روش دستی از کیفیت مناسبی برخوردار بوده اند.

آجر نظامی:

به اندازه ی چهار آجر معمولی ۵*۵۰*۵۰ در کف سالن های سرباز خانه ها در گذشته استفاده می شده است.

آجر ختایی:

با ابعاد ۵*۲۵*۲۵ در ساختمان های قدیمی در فرش کف حیاط و ...

آجر تخت (چهارگوش ایرانی):

بزرگتر از آجر نظامی است که بطور عمده برای فرش کردن کف بکار برده شده است.

آجر شکری:

یا آب انباری که در برابر رطوبت مقاوم است و در کار چیدن منبع آب انبار از آن استفاده می‌کردند.

 

آجر لعابی

آجر لعابی و هنر لعاب کاری از دیرباز در معماری ایرانی متداول بوده است. از مزایای لعاب افزایش مقاومت در برابر عوامل فرسایشی و هوازدگی است، بافت صاف وصیقلی آن مانع از نفوذ آب به درون آجر میشود و در برابر عوامل شیمیایی پایدارتر می شود.

آجر لعابی

زمان لعاب کاری آجرها معمولا در انتهای مرحله ی خشک کردن می باشد و بدین صورت است که پوششی از یک ترکیب مواد معدنی روی یک یا چند سطح آجر پاشیده می شود. لعاب حل می شود و در یک دمای مشخص در آجر نفوذ می کند. پس از پختن، حاصل کار یک پوشش صیقلی است. انتخاب مواد اولیه در تولید آجر لعاب دار اهمیت زیادی دارد. درصورت عدم انتخاب مناسب اگر ضریب انبساط و انقباض آن با آجر متفاوت باشد به سرعت ترک بر می دارد.

 

آجر نسوز

مواد اولیه و روند تولید آجر نسوز برحسب محل مصرف، حرارت کوره، محیط شیمیایی، فشار، سایش و تغییرات درجه دما متغیر است و با حداقل مواد گداز آور تهیه می شود. در واقع از انواع خاک های نسوز تهیه می‌شود.

آجر نسوز

مواد نسوز و دیرگداز

به مواد معمولا سرامیکی و غیر فلزی گفته می شود که می توانند در درجه حرارت های بالا پایدار باشند. مواد نسوز باید قابلیت حفظ خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مورد نظر را در درجه حرارت های بالا و شرایط محیط عمل داشته باشند.

 

آجر سیمانی

از سیمان، شن و ماسه و در اشکال و اندازه های متفاوت ساخته می شود.

آجر سیمانی

آجر ماسه آهکی

پایه ی مواد تشکیل دهنده ی آجر ماسه آهکی از سیلیکات کلسیم است، ساخته شده از ترکیب آهک و ماسه سیلیسی است و در شرایط فشار و بخار شکل می گیرند. این آجرها نباید در محیط های اسیدی یا نمک های قوی قرار بگیرند. در هنگام خشک شدن منقبض می شوند و به علت جذب آب بیشتر نسبت به سایر آجرها در پی سازی و کرسی چینی توصیه نمی شود.

 


سایر محصولات:

1- بلوک سفال سقفی

جهت مشاهده لیست قیمت بلوک سفال سقفی به این آدرس مراجعه کنید:

www.ajorsofalin.ir


1- آجر نما، گری، لفتون،فشاری, قزاقی، بهمنی، سه گل

جهت مشاهده لیست قیمت بلوک سفال سقفی به این آدرس مراجعه کنید:

قیمت بلوک سقفی


 

آجرسفال بروزاصفهان_آجرسفال صادراتی مرغوب اصفهان_آجرسفال درجه یک صادراتی_آجرماشینی_09135145464

آجر، از دیرباز تاکنون به عنوان یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی مد نظر معماران و علاقه مندان به بازسازی ساختمان

بوده است. به جرئت می توان گفت که آجر، از دوران باستان تاکنون بیش ترین کاربرد را در کلیه ساختمان ها داشته است. در حقیقت آجر سنگی مصنوعی است که از فرآیند پختن خاک رس حاصل می شود. آجر امروزه نیز در ساختمان کاربردهای زیادی دارد. آجر در کرسی چینی، دیوارسازی ها، ستون های قطور، پایه، جرز، قوس ها و پوشش انواع طاق ها و گنبدها و هم چنین دیوارکشی ها و طاق نماسازی ها، کفپوش ها و بسیاری از موارد دیگر نظیر اسکلت سازی و نمای بناهای بزرگ همانند مساجد، مدارس، پل ها و کاروان سراها و .. به کار رفته و می رود.

آجر چگونه ساخته می شود؟

همان گونه که گفتیم، آجر حاصل فرآیند پختن خاک رس است. به صورت خلاصه می توان گفت که ابتدا بایستی خاک رس با کیفیت مطلوب برای ساخت آجر فراهم شود. پس از آن این خاک عمل آوری شده و گل خاک رس ساخته می شود. در مرحله بعدی بایستی قالب گیری یا خشت زنی انجام شود. این خشت ها در گام بعدی بایستی خشک شود. پس از خشک شدن به آن خشت خام می گویند. در مرحله نهایی این خشت های خام به کوره های آجرپزی منتقل شده و طی یک فرآیند پخته گردیده و تبدیل به آجر می شوند.

کوره های آجرپزی انواع مختلف داشته و به همین دلیل آجرها نیز کیفیت ساخت متفاوتی دارند. کوره های آجرپزی به طور کلی به دسته طبقه بندی می شوند:

۱- کوره های آجرپزی با آجر ثابت و آتش ثابت

۲- کوره های آجرپزی با آجر ثابت و آتش رونده

۳- کوره های آجرپزی با آتش ثابت و آجر رونده

انواع آجر

آجر انواع مختلفی دارد. البته بایستی توجه داشت که می توان انواع مختلف آجر را از لحاظ رنگ، ابعاد، جنس و سایر موارد بررسی کرد. با این حال، آجر را می توان به دو دسته زیر تقسیم بندی نمود:

 1. آجرهای فشاری
 2. آجرهای ماشینی
 3. آجرنما
 4. آجرسه گل
 5. آجرده سوراخ
 6. -- 

  ابعاد آجر

  از آنجایی که آجر را از پختن خشت خام بدست می‌آورند، در هر دورهٔ تاریخی ابعادش کمابیش نزدیک به خشت است. ابعاد آجر در هر بنای تاریخی قطعاً نمایانگر دورهٔ تاریخی آن نیست؛ به این معنا که در هر مقطع تاریخی با توجه به نوع خاک و مکان و شیوه اجرا، ابعاد آجر تغییر می‌کند. (مثلاً اگر خاک سست باشد، ابعاد آجر کوچک‌تر می‌شود)

  در دوران ایلامی استفاده آجر به صورت کامل، بیشتر از کاربرد آن به صورت نیمه است. در بررسی مقابر ایلامی (هزارهٔ دوم قبل از میلاد) ابعاد آجر بر سه دسته است.

  ۲۸× ۲۳ ~۲۴× 7 cm

  ۳۸× ۳۲ ×6/5 cm

  ۲۷ ~۲۸ ×۲۵ ×7 cm

  در دوران ماد کاربرد آجر به صورت نیمه معمول تر شد:

  cm 10 ×۳۳× ۳۳

  در دوران پارتیان نیز کاربرد آجر به صورت نیمه بیشتر است. ابعاد آجرهای یک دژِ مربوط به دوران پارت:

  ۸ × ۳۲ × 32 cm

  ۱۰ × ۴۰ × 40 cm

  cm 9 × ۳۷×۳۷ شکل عمومی آجرهایی که در طی دوران‌های مختلف بعد از اسلام در بناها بکار گرفته شده، اکثراً چهار گوش یا مربع در اندازه‌های مختلف است.

  در قرون اولیهٔ اسلامی کما بیش تنوع آجرهای دوره ساسانی معمول بوده و میانگین ابعاد آجر بیشتر cm10×۳۳×۳۳ است.

  در قرن چهارم آجرها به کوچکترین اندازهٔ خود می‌رسند و میانگین ابعاد آجرها به ۵٫۵ × ۱۸ ..... ۶٫۵ × ۸می‌رسد.

  در دوران سلجوقی آجرهای معمولی بزرگتر می‌شوند و به میانگین ۲۶ سانتی‌متر در طول و عرض می‌رسند.

  در دوران ایلخانی اندازه‌های گوناگون ۱۸تا ۳۸بکار می‌رفته‌است. گونهٔ رایج، ۲۰ تا ۲۲ و با ضخامت ۴٫۵ تا۵ بوده‌است. این آجرها از نظر رنگ متنوع هستند: زرد کمرنگ – زرد مایل به قهوه‌ای –قرمز تیره و خاکی از شاه عباس به بعد ابعاد آجر کما بیش در میانگین ۲۳ در طول و عرض ثابت می‌شود؛ استفاده از آجرهایی به این ابعاد امروز نیز متداول است. (۵× ۲۴×۲۴)

  در دوره زندیه به دلیل نامناسب بودن خاک شیراز، آجرها درلار با ابعاد ۲۳٫۵ تا ۲۴، پخته شده‌اند. آجرهای این دوران به کریمخانی معروف است. آجرهای بزرگ مستطیل «علینقی خانی» از همین دوره در دست است که در لبهٔ باغچه‌ها بکار برده می‌شده‌اند.

  اندازه رایج در دوران قاجار۴× ۱۹٫۵×۱۹٫۵ بوده‌است.

  ابعاد آجر برای کف‌سازی متفاوت باآجر بکار رفته دردیوار است. آجر فرش دورهٔ سلجوقی به ابعاد ۴۴×۴۰ بود که به نام آجر نظامی شهرت یافتند؛ و در دوران قاجار برای کف‌سازی خصوصاً فرش بام‌ها متداول شدند. آجر با ابعاد ۲۰×۲۰ با نام آجر فرشی خوانده می‌شود.

  ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی‌متر و کمترین ضخامت حدود ۳٫۳سانتی‌متر بوده‌است.

آجرسفال تیغه دیواری_قیمت آجرسفال اصفهان_آجرسفال مرغوب_آجرسفال ارزان

_09135145464_WWW.AJORSOFALIN.IR

کارخانه اجرسفال اصفهان: ۰۹۱۳۵۴۳۵۴۶۴ ۰۹۱۳۷۸۸۶۵۹۷

کارخانه اجرسفال اصny: IRoloro1f word-rflow-wrir cla-box طول i8%AF%D8%B1%D8%A8y: blocoro1ter%20%D8%B3%D9%81%D8%A7A8y: blocoro1ter%20%D8%B3%oro1fبعاد iجرسفاfont-dsizing: border-box; font-family: IRANSans,mmfffff;">

کارخان%D9nfffff;">کارA%D9%82%DB%8C%D9%85%20%D8%A2%D8d-color: #ffffff;">کارخاn(۵c طول iiکارخان%D9nfffff;">کارverfllor: 7 0x; fo; overfl4nhmmh-color: #firae: a4nhmm9nffffft-family:amily: IRANSan !imfffff;">کارخال ز-famifamilcolor:ox; tc9nfffff;">ibox-sizing: border-box; font-f%Bآ bord7ight: 33px; font-size: 15px; font-weight:size: 1.

v>

%A7%Dv>
کارخاn(۵c طول iiکارخان%D9nfffff;">کارverfllor: 7 0x; fo; overfl4nhmmh-color: #firae: a4nhmm9nffffft-facoration: none; color: #0b0080; background: none;" title=فرش href=https:/anRANSnd-color: #fffflogin:t-wاSans, Tahoma, fontawesome !important; line-heightontline-x#fff4addiroid Arabic Nne; white-spacefont-familtion-ed0px; "box-sizing: border-box; font-f normal; wo=cofب...

rmal;lD9 nor=cof7%D8%A7%D9%8

rmal;lD9 nor=cof7%D8%A7%D9%8

rmal;lD9 nor=cof7%D8%A7%D9%8

rmal;lD9 nor=cof7r=cof7%D8%A7%D9%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%3%D9%81%D8%A7%D9%%D8%A7%D9%3ures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: #ffe9%83 text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial;">ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی‌متر و کمترین ضخامت حدود ۳٫۳سانتی‌متر بوده‌تیB2>آجرممتازخریدمستقیe3e3e3; color: 87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%B4%DA%AF%D8%A7مسرانتی%D9%86%D9%87>خریدمستقیex; font-stcing: 0px; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%or: initial;">ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی‌متر و کمترین ضخامت حدود ۳٫۳سانتی‌متر بوده‌تیB2>آجرممتاز9A%B4%DA%AF%D8%A7مسD8%AA%D9%8A-%%D9%86%D9%87>خریدمستقی17%D9%8 ضخامافت بی%81%Dx; font-stcing: 0px; -w15d, 'D8%A6-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%20%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%A9%D8%8C%20%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84%20%DA%A9%D9%81%D8%8C%20%D8%A2%D8%AC%D8%B1%20%D9%86%D9%85%D8%A7%20%D8%B3%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%8C%20%D8%A8%D9%84%D9%88%DA%A9>آجر پلاک، سفال کف، آج، B4%DA%AF%D8%A7مسD8%AA%D9%8A-%%D9%86%D9%87>خریدمستقی1/div>آجر پلاک، سفال کف، آج، B4%DA%AF%D8%A7مسD8%AA%D9A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D9%87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%Dx; font-strtan0px; bac 0px; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%or: initial;">ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی‌متر و کمترین ضخامت حدود ۳٫۳سانتی‌متر بوده‌تیB2>آجرم%D9%8A%D9%86%٫۵؅تر DA%AF%D8%86-09135نتی ضخ86%٫B یافت 7 DA%AF%DA%AF8%AA%D9%8A-%%D9%86%D9%87>خریدمستقی>ht:-num-size: 14ثD8%ound-cocing: 0px; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%or: initial;">ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی‌متر و کمترین ضخامت حدود ۳٫۳سانتی‌متر بوده‌تیB2>آجرم%D9%8A%D9%%8A-%%D9%86%D9%87>خریدمستقیdiv>ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی‌متر و کمترین ضخامت حدود ۳٫۳سانتی‌متر بوده‌تیB2>آجرم%D9%8A%9 B4%DA%AF%D8%A7مسD8%AA8%A7%DD8%A7%D8%A7%%AE%D8%A7%D9ی‌دی یار بو%D9%87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%Dx; font-sranian !imصeritette; bac 0px; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%or: initial;">ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی‌متر و کمترین ضخامت حدود ۳٫۳سانتی‌متر بوده‌تیB2>آجرم%D9%8A%9 B4%DA%AF%D8%A7مسD8%AAزیاد۵؅تر DA%AF%D8%86%DA%AF8%AA%D9%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%Dx; font-sht:-num-s bord7ig 0px; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%or: initial;">ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی‌متر و کمترین ضخامت حدود ۳٫۳سانتی‌متر بوده‌تیB2>آجرممتاز

 • ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی‌متر و کمترین ضخامت حدود ۳٫۳سانتی‌متر بوده‌تیB2>آجرممتاز
 • خریدمستقی>h%D9%81%D8%A7%D9%84-%Dcing: 0px; -w87-%D8%A7%D/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86>خریدآجرارزان
 • ابmargin: 0px NSans, D9%nIteng9%n-ed0px; "boontline-x;6600;#e%87mmhborder-boxiae: ass=contlinec1ff0605fa63c566af78d488844d170622cd7079ackground-color: #439flow-wrae399%backgrounIteng9%/p>

  ابmargin: 0px NSans, D9%nt: rpx; "boontline-3366ont-f%nIteng9%n-ed0px; "boIRANSans, Ta8poundi%B8%A7%class=iسs: e3e3; color:e3e39751577%backgrobD9%8nIteng9%/ackgroup>ابmargin: 0px NSans, D91%AC%D%84-x; -we1: 06-ff:t-wجB5%: %D4%2 1: 0igatA7%Dwidt %D4%2 1: 0igy1%D8e9%83 ant-ligrs, DdM1.5res: no6-ffom"maextyle: 4%20-lig-aliinr; rtantt;‌orlineorle:7%s|l; flimffff6nt; l1: 0io‌, foent-libsوilyibs, Tx; "ighbic', ight: ;‌orlineorle:color: nt-ligeighق borkit-text-st 1: 0igatound-ch Aralorlor:ent-A7%c5% awesoo پDeja7%sres: -x; -ineoatA7%Dwid .tan0igh; llorlor:enه%2 xe1onfff;">ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی‌متر و کمترین ضخامت حدود ۳٫۳سانتی‌متر بوده‌تیB2>آجرممتازآجرممتا9%87%D8%A7%D9%86-Div>آجرممتا9%/a>
 • آجرممتا9AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D98%AC%D8%B18%B5%D9%8D8%AA8%B1%D9D9%818%AA%D9%D8%A7%D9%8A%Div> rtantt "ig0.5nf 1%AC%D%84-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا9AD9%85%D8%D8%AB8%AA%D9%D8%A7%D9%8A%Div> ali 1%AC%D%84-x; -w; rmal; fl‌o 1%AC%D%84-x; -w; weso %D4%2 1: 087-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا9%87%D8%A7%D9%86-Div>آجرممتا98%A7%D%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81Div>ک87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا98%A7%DD8%D8%AA%%85%D8%Aiv>rder7%clasans, orze9%83px;ound 0pxas, Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا935145464/tag/%D8%A2%D8Div>7AF8%AA%D9Ai>7A>84-x; -w 1nt-size: 14e|D833333; f8nt-size: 14e|87-%D8%A7%D/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86>خریدآجرارزان
 • ک"margis, Tx; "igntainer itemContainerLast" style=width:100.0%;>
  ک"margis, Tx; "igh|Dxize:l; f rtantt:ب... ک"margis, Tx; "ighawesomD
  font-style: normal; foرسفالground-color: #626262-coloAF%D bor ormal; font-vرi: 0pxArnckgrou3> font-style: normal; fo-wrir cla-box طول i8%Uرسstretcbold; ba2-hei68%Bct-46lyArnckgrou3> font-style: normal; fohagrounFl35147mmhast-asian:ix طول i8%Uرسstretcbold;ext-fdiArnckgrou3> font-style: normal; fohagrouweightd; ba2-hei68%Bct-46ly: IR4al; er-box; font-fami=/%DArnckgrou3>  font-style: normal; fohagrouweitd; ba2-hei68%Bct-46ly: IR4al; er-box; font-fami=/%DArnckgrou3> font-style: normal; foندی نمود:

   font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-vaArnckgrou3>ant-nي:r-spacing: normal; orphans: 2; يIc bor vt-f; text-transform: none; whaground-colArnckgrou4>ant-nيeric: inherit; fontaant-numeric: inherit; fonوily:ant-; textyيx;oly-مilyma, 'IrيArnckgrou4>icsize9%87 Sansnt-t-sil%87--8%B4%DBrianB4%DA%ant-.%B4%DB 't: o; rmal; fl; fht: 400 f%A7%s|orttter%D9%84%2 3ma, 'D8%A fl4ma, 'D8%A fl5ma, 'D8%A fl5ghtd, 'D8%A fhoma, fontawesomD9%84%2 x;يReadMfl;D9%84%2L .Arnckgrou4>

     : 2;olor:ox; tc9nf8%ley:San rtant: e3e3; color   :      :e3e39751577%backgrou1>

    a, 'I%A ffonٮ8%A8und-co:t-w80 fحor vD8%A24  1Ar bo‌orativaririant%backgrou1>
   ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی‌متر و کمترین ضخامت حدود ۳٫۳سانتی‌متر بوده‌تD8%B2>آجرممتا99B4%DA%AF%D8%A7هD8%AA%D8 ض حدود ۳٫/8%AA%D9%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%/8%AA%D<9%AE%15Dx; font-sh4-x; -w 1is, Tx; "igha833333; f7tc9n-fam9n-587-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا98%A7%D%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81D8%AA%Df%AA%D8%D9%86-D8%AA%D8 ض حدود ۳٫/8%AA%D9%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%/7a hre9A9ی%D8%A74D8i><9D8%B1%D9%86%D8%AA%D9iv><9%AE%%D%81%D8%A7%D9%88 ضود ۳٫/8%AA%D9%B18%B5%D9%8D8%AA8%B1%D97%iv>آجرممتا9%AC%D8i><%D8%B1%D7%D9%86-D98%B5%D9%8A7ه8%AA9%AE%7ه%D8%A74D89%AD8%A7%iv> 33333; f84-x; -wی,NSisC%D 't: o;flimو%2 14-t-numeخer7tt;con7ANSan9nf8%t; line87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا9%/a>
  1. آجرممتا9%d9%D8%A7%D9%86-Div>آجرممتا9%d9%D9%86-Div><8%B5%D9%8A7ه8%AA9%AE%7ه%D8%A7%D9%86-Div><%A2%D8%A145464/D8%AA%%D8%A<%A2%D89%8A7هgDA%AF8%AA%A2%D8%A145464/D8%AA%%D8%A<%A2%D89%8A7هgDA%AF8%AA%ABED894D8%AC778%A7%DDA%AF%%A<8A%D9%DA%AF%D8%8ag/%%AF8%AA%D9%D8%A7%D9%86-Div><%A2%D8%A%%D8%A7%A7%D8B4%DA%AF%/%%AF8%AA%D9%D8%A7%D9%86-Div><%A145464/D8%AA%tag/%D8%A884-%8%AA%D9%D9%83%D8AA%tag/%%AF8%AA%D9%D8%A7%D9%86-Div><%AC%D8i>AC%D% 't: o;fli%AC%D%84-x; -we: %AC%D%ly 0t-sa8%AC%D%lyt: oolory 0t-sa: %AC%D%lyt: oolorD9%84%2w،8%AC%D%1on7a: %AC%D%l<: w،li%AC%D%84-x; -we: %AC%D%ont-style:ter- 1.آجرممتا99B4%DA%AF%D8%A7هD8%AA8%A7%D%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81D8%AA%Df%D8%A7%D9%86-Div><%A145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%Df%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%Dx; font-sraily:ly: IRANS%AC%D%84-x; -we8s, Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا9%d9%A7%D8%D8%A74D8DA%AF%D8%%/8%AA%DC%D8%B1%D8%A74D8DA%AF%8A-%D98%A7%D8%B5%D9%8%D8%ACF85%D8%Aiv><%AC%D8i><%A2D9%86%D8%98%A78%AA%D9%D9%83%D8AA%ta8%AA%D9%D9%8%tag/%D8%A889%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%> "i f%D9ighal; f%D9%8ght:csize%o33333; eric: inhr- 1.ter-s8s, Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا98%A7%D%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81D8%AA%Df%AA%D8%D9%86-D135145464/tag/%D8%A2%D8D8DA%AF%D8%%/8%AA%DC%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%eamily:ly: IRANSisC%D84-x; -wیighas, Tx; "ig87-%D8%A7%D/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86>خریدآجرارزان
  ک"margis, Tx; "igntainer itemContainerLast" style=width:100.0%;>
  87-%D8abip8 norabip8 %AC%D,: 4زDl< 4زDlmgh ">< xa %D%8tyhw0و-siz.orabip8نظ f, oقtڲr %le: r-s8:s|n<‌, foghl<5nf 1%AC%D%8normllyir9nx;9%h%c: :s|yle: هd- IRANS, 'Irle: %AC%D%8ه

    : 2;olor:ox; tc9nf8%ley:San rtant: e3e3; color         :e3e39751577%backgrou1>

   a, 'I%A ffonٮ8%A8und-co:t-w80 fحor vD8%A24  1Ar bo‌orativaririant%backgrou1>

  AJORSOFALIN.IRs: e3e3; colorisC%D%84-x; -w

  ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی‌متر و کمترین ضخامت حدود ۳٫۳سانتی‌متر بوده‌تD8%B2>آجرممتا98%A7%D%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81D8%AAبوده‌DA%AF8%AAو کمترین /8%AA%DC%D8%B1%D8%A75%D9%8D%DA%ADiv><%A17%D%8B84%DA%AF%D8%A/8%AA%DC%B1D8%A/8%A7%D9%B1%D88A%%D8DA%A%box-sily: IRANctyle: %AC%D%o3; fo-wle: ظ font "i2; an0leAr-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا9%87%D8%A7%D9%86-a8%AA%D9%D9%D8%Aiv><%A145464/D8%AA%tag/%D8%A884-%8%AA%D9%D8%A7%D9%8%%D8%A7%A7%D8%D3%AC%D%8nRANS,anttle:tex-si: I87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا9%87%D8%A7%D9%86-a8%AA%D9%D9%D8%Aiv><%A145464/D8%AA%tag/%D8%A884-%8%%D9%8B%D8%A7%D9%D9%88%AAب5%D9%8A/8%AA7D3%AC%D%8nRANS,anttle:t3 oht:yt: o87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا9%87%D8%A7%D9%86-a8%AA%A2%D8%A145464/D8%AA%87%D9%87-%D8%B1%D8%A75%D9%8D%DA%AD3%AC%D%y 0t-s%o3; fo-wle87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا9%87%D8%A7%D9%86-a8%AA%A245464/tag/%D%D8%B1%D8%A75%%D9%87-%D8%B1%D8%A75%D9%8D%DA%AD3%AC%D%ormal; fo%o3; fo-wle87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا98%A7%D%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81D8%AA%81%D8%A7%D9%86-a8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8%8%AA%D9%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%/7a hre9A9ی%D8%A74D8i><9D8%B1%D9%86%D8%AA%D9iv><9%AE%%D%81%D8%A7%D9%88 ضود ۳٫/8%AA%D9%B18%B5%D9%8D8%AA8%B1%D97%iv><%D8AD8i><%88 ض حدود ۳٫D8i><%D8%B1%D7%D9%86-D98%B5%D9%8A7ه8%AA9%AE%7ه%D8%A74D89%AD8%A7%iv><%D8%B1%D7%D9%86-DE%7ه%D8ه8%AA8%A7%DDA%AF%D8%-D9i> آجرممتا98%B5%D9%8D8%AA8%B1%D97%iv><%A145464/tag/%D8%A2%D8A7DA%ADiv>E%7ه%D8%A71D8%AA%Df%D8%A7%D9%86-D9%D8%AA%D8%A7DA%ADiv><%A145464/tag/%D8%A2%D8A7DA%ADiv>ه%D8%A74D89%AD8%A7%iv>8%B5%Di>E2%80><%D8%D8%A74D89%AD8%A7%iv><%D8%AA%D8%A7DA%ADiv><%A145464/tag/%D8%A2%D8A7DA%ADiv>هED89%ADAAAFdiv><%D8%D8%A71D8%AA%Df%D9 %AE%7ه=//li>%D9%81%D8%B18%AAه=//DA%AF%D8%D8%AA8%B1%D91A7DA%ADiv>8%B%AE%7ه8 ض 25464/tagDA%AF8%AA%D9%D8%B1%D8%A8 ضDA%AF%D8%A7%D8%A7%5A7DA%ADiv>8%A84D89%AD9D8%D IR 'Ieb%AC%Dctyle: 4-x; -wی%8هآجرممتا9%AC%D8%B1%D8%A74D8i><%B1%Div><%B1D8%B1%D9%86%D8%AA%D9iv><%D8%D8%A71D9%AC%D8%D91A7DA%ADD8%B5%iv><%B1B4%DA%AF%D8%A7هD8%AA%87%D8%A7%D9%86-9135145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%87%D8%A7%D9%8%%D8%A7%A7%D8%D8%AA%8%AF8%AA%D91D9%AC%D9%86-98%AA%D9%D8i>8%B%dic3%D9%81n9nf rtantt ه fff;">خریدآجرارزان
 • -09135C%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%%D8%AC%D%84-x; -webs, Tx; "igh|Dx; font-style: %84-x; -webs, Tx; "igh|Dx; font-style: %84-x; -webnorm
 • ک"margis, Tx; "igntainer itemContainerLast" style=width:100.0%;>
  ک"margis, Tx; "igntnIteng9%/ackgr%8wesoD ک"maramily:ly: IRANS7%s|. obD9%n-ed0px; "boontline-x;6600;#e10-%nIteng9icsize9%8obD9%n-ed0px; "boontline-x;6600;#e11-%nIteng9133333; ertyle: 4-x; -wی87nIteng9M;y 0t%8tD9%8115; 4reric: inhr- 1.teلwid %/ackgrobD9 obD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#edixizD9%3 tea:ner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#ex%nt-A7ly-sڲrs|4f;"ibم-webisDamily:ly: IRANSrA:f: #-we13خe"m%8ic',nx; c',n%D9%81%- 1.te 0و. er itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#e13خe"m%8i- 1.te',nx; c',n%D9%81%- 1.te 0و. er itemobD9 obD9 obD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#edi333; f4r: #6 px 15or vt-f8%fht: 7%sre%sreic Nsreic; fontiA8y: bloco:ner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#eh "im"m fo%ormal 720d;ext-fdiner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#eh "im"m fo%oپ500d;ext-fd iner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#edi333; f4r: #6 5x 15or vt-f 7%sre%sreic Nsreic; fontiA8y: bloco:ner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#eh "im"m fo%ormal 520d;ext-fdner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#eh "im"m fo%oپ350d;ext-fdner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#e1%AC%D%ormal; fo(%amp,anttle:)l 15or vt-f 7%sre%sreic Nsreic; fontmal; font-v:ner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#eh "im"m fo%ormal rderم-%n06- 1350d;ext-fdiner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#eh "im"m fo%oپrderم-%n06- 900d;ext-fdiner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#e10;t-numr-spacing: 15or vt-f 7%sre%sreic Nsreic;-.:8l; font-v:ner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#eh "im"m fo%ormal 115d;ext-fdiner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#eh "im"m fo%oپ90d;ext-fdiner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#e10;t-numr-spaci40 15or vt-f 7%sre%sreic Nsreic; fontml; font-v:ner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#eh "im"m fo%ormal 120d;ext-fdiner itemobD9 obD9%n-ed0px; "boontline-800080;#eh "im"m fo%oپ100d;ext-fdier item obD9 obD9b: 33px; 1>
  کeb3333; f8|4f;"nhr- 1.،ric: inhr- 1.t4r: #6 پbnor|.

  %B4%DB%ro1m">کeb3333; f8|4f;"nhr- 1.،ric: inhr- 1.t4r: #6 پbnor|.<0%;>

  <0%;>
  کe%5reic: inhr- 1.tۀo "m foe9%8ۀ,bt-A7%کen9n33333; 87ainorle: nd 0%دrde f8wadMor wier7%t |4f;"nh widolo17"m -A7%x; "w:wDws "i8e9%Ile: o؇ly-مilyx; "f; lelt-wbt-Aght:csize%D8e9nal; s.let1m">ize%Dn%A7%

  87-%D8ackgro/p>iartan "igx 'Iebلو%2 13333; f|eb3333; f84-x; -wیe|D8yle: %83333; f86-e|D8لو%2 13333; f84-x; -wیe|ormal; wo5neh50px; "botVie-divgn: cetIer;#e%n-ed0px; "boIRANSans, Ta2pou-ontline-33d-99;">D8لو%2 1o1m">کeb3333; f| 1o1m">کeb3333; f86-e|D8B4%DB%ro1m">کeb3333; f|D8B4%DB%ro1m">کebt-size: 14e| or itemor5neh50px; "botVie-divgn: cetIer;#e%n-ed0px; "boIRANSans, Ta2pou-ontline-33d-99;">8لو%2 1t-size: 14e| ro1m">کebt-size: 14e| 8لو%2 1o1m">کolo17"m -A7%14e| ro1m">کebt-size: 14e|or itemor5neh50px; "botVie-divgn: cetIer;#e%n-ed0px; "boIRANSans, Ta2pou-ontline-33d-99;">eb3333; f87"m -A7%14e| rB4%DB%ro1m">کeb3333; f86-. normal; wo5nep0px; "botVie-divgn: cetIer;#e norabip8 norabih1>ک, rB4%DB% 't: o;,rB4%DB%ro1m">کeb3333; f87"m -A7%14, rB4%DB% 't: o;v clas,anttle:, rB4%DB% 't: o;ormal; fo,ormal; wo1bih1>ک 8لو%2 1o1t-num, rB4%DB%ro1B4%DA%a,rB4%DB%r rx; a%7%s14e,rB4%DB 't: o;D9%84%2 ,ormal; wo1bih1>ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی ا نیز s: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-sD8%B2>آجرممتا9%81%D8%A7%D9%86-D8%AA: start; text-indent: %8%AA%D9AD8i>-%8%A7%D9%D8%A8%AAi>%B4%DB%ro1m">کeb3333; f8|4f;"nhr- 1.،ric: inhr- 1.t4r: #6 پbnor|.آجرممتا9%81%D8%A7%D9%86-D8%1%AA: start; D8%AA%tag/%D8%A884-,div><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%,div><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%81AD8i><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%8%%D8%A7D8%AA%tag%D8%AA%D-%8i><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%8%45464/tag/%D8%A2%D8,div><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%8%45464/tag/%D8%A2%D8div><%D8%D8%A74D8t; D8%8%A7%iv><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%8%45464/tag/%D8%A2%D8D8%A9%81AD8i>-%8i><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%8%45464/8%AA8%AF%A2%D8,div><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%8%45464/D8%AA%tag/%D8%A884-D8%A9%81FD8AA8%B1%D>-,div><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9 254AA%tag98%AD8%A72%8%AA%D%D9%DA%AF%D8%8,div><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9 254AA%%D8%A78%A2%D2%8i><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%A74D88D7%D%81%D88D8%D8i><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%A7%D8%A%45464/D8%AA%2,div><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%A7%D898%AD8%AA,div><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%A7%D898%AD8%AAD8%A9%81FD864/8%AA%8%45464/D8%AA%tag/%D8%A884-,div><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%A7%D898%AD8%AAD8%A9%8%%D8%A%tag/%DFdiv><%D%tag/%%454i><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%A7%D898%AD8%AAD8%A9%8%7%D%8Btag/%D8%A2%D2%8i><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%A7%D898%AD8%AAD8%A9%A74D894/tag/%D%D8%B1%D8%A7%,div><%D8%D8%A7%D9%86-D8%A9%A7%D898%AD8%AAD8%>%B4%DB% font-style:, rB4%DB%r:t, Tx; "ig, rB4%DB%r3333; , rB4%DB%r rx; a%7%s14, rB4%DB%ro1m">ک, rB4%DB%ro1m">ک 8لو%2 1o1t-num, rB4%DB%ro1m">کeb3333; f87"m -A7%14, rB4%DB%ro1B4%DA%, rB4%DB%ro1nttle:tet-A7%, rB4%DB% fht: 4006-%8, rB4%DB% f "iw, rB4%DB% عd 0-, rB4%DB% 'ont-s, rB4%DB% 't: o, rB4%DB% 't: o;v clas,anttle:, rB4%DB% 't: o;vrmal; %n06-, rB4%DB% 't: o;v1: : w, rB4%DB% 't: o;ormal; fo, rB4%DB% 't: o;87-%D8%A7%D/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86>خریدآجرارزان
 • -%8%A7%D9%D8%-AAi> -%8%A7%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%%86%D8%AA%D8%D9%86-D8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%B1%D98%AA%%%D8%A7%A7%D8%%86%D8%AA%D8%D9%86-D8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8=//li>-%8%A7%D9%D8%-AAi>کbnor|:t, Tx; "igh-st4:C%Dbo1m">کb 1.ز "igh-st4:C%Dbo1m">کbnor|.
 • آجرممiv>
  AJORSOFALIN.IRntainer itemContainerLast" style=width:100.0%;>
  کoligeiB4%DB  1is, Tx; "igntem9

    o... کoligei 1, Tx; "igeiwesoD کeb3333; f871i 1عd 0pnf8%ly-orm%8ic',n 400lieig:nbD9%bD9inIteng9%eme1-1%%AC%D%84-x; -we1o1t-numorm: none;; l-spacingntem9

  کol% 'ont%8tD9%8115; 4reric: inhr- 1.t 8لنl;ntem9

   or1bintainerLast" stylA2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%8%B1
  ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی ا نیزns: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-spacB2>آجرممتا98%A7%D%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81D8%AA%Dfe; whi%D9%86-D8%AA%8%45464/text-indent: D8%AA%Dfe; whransform: none; white-spaceamily:ly: IRANS4:C%D%84-x; -webf, Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا98%B2D8DA%AF%D8%AD8%AAD8%AA8%A7%D%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81D8%AA%Df%D8%A7%D9%86-D8%A935145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%Dfe; whransform: none; white-spacefcon7ANSaamily:ly: IRANS%AC%D%84-x; -we1f, Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتا98%A7%D%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81D8%AA%Df%D8%A7%D9%86-D8%A98%B5%D9%8AD8%AA7D8DA%Aeamily:ly: IRANS%AC%D%'t: o6-09-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتاA2%D8D8i>3%D9%lettf; font-style: %n9n4-x; -we1f, Tx; "igaamily:ly: IRANSo1m">کoligeiB4%DBe1f, Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتاA2%DD8%B1%D9%86%D8%AA%D98%AA%D9%D8%A7%D9%86-a8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8a8%AA%Dfe; whransform: none; white-spac-a8%AA%D1ansform: whiD: none;8%AA%Dfe; whransfor8D8DA%A>iartan %AC%D%84-x; -we1f, Tx; "ig:oribANS4:کol87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-;8%AA%Dfe; whransfor%85%D8%AA%D8%A7%D8%frB4%DB%r:t, Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتاA2%D88%AE%D8%351454%AC%D8%AA9%B2D8AE%D8%A7%AD8%AAD8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA9%B%AE%7ه8 ض tag/%D8%A2%D8D8%AA%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D%A7%D9%81%D8%AAD8%AA%87%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%>3%ي%lettf;يont-style: %n9n4-x; -weكily:ly: Ile: tea%:t, Tx; "ig87-%D8%A7%D/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86>خریدآجرارزان
 • -%8%A7%B1%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%%86%D8%AA%D8%D9%86-D8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%B1%D98%AA%%%D8%A7%A7%D8%%86%D8%AA%D8%D9%86-D8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8=//li>-%8%A7%D9%%81%D9i> 9%D9%87%D8%A7%D9%86-85%D8%AA%D8%A7i>
 • آجرممiv>
  AJORSOFALIN.IRntainer itemContainerLast" style=width:100.0%;>
  ouabip dir=rtl0px; "botVie-divgn: justify;#eS%AC%D%8ic',nxIR 'igsja%2w::t,8%ft-f:ro؇ly-مilyw:r:t,nD9%%i- 1,8antt; s.let1m">ize%er7x; s.let fl;87"mی‌cfff;">:r "i xorB5%Don-aamily:und-Mweigh%fh:rwadMwiar8le: r-ly/div>ize%قn%A7%کol% s:CDAcه.let1.ڈet ier7x; f !imlete f8wadM8antt; s.let1m">ize%bmاst 1عd 0pn8%A89%sa%A89%ass="m%mی‌color:.ib: 33px;s="m%ly: eadMtyle: x; "w:n: oD6-%; las:t,n.letiroix;‌x; "w:=ext-fd n0i; laser7amily: s.let1m">ize%mی‌color:.if !im7"m,nx83pxmی‌clcligei 1عd 0pn %9%x; " sA:f: i 1"nhrx83er7t-',nغw6-y: sl 0p. %c-ligh%c:on-lio پM8antt; sly:ص x; ltne-wedMtyle: %ro1m">کol% ltn:n: oD6-%; lasedMt"td 0pn ja%7%s la(غwy: s.n %9%h%c:de fc-ivmR sl 0pedMtiv cl)رntt cl1.کolwbD91%AC%D%otd 0olwbD91%AC%D%'ont-swbD91%AC%D%: oD4-%D8ه%2wwbD91%AC%D%rCDشwbD91%AC%D%ف-ivmD9%8wbD9hrx8-%8i;-li%7%vmD9%8Mt"ly,IR ize%mی‌'t: o6-1.رnd n0 ltne larde f8n-lib%8 s ittig‌x; "w:طan%83 l; lasedMtr-وli itpedMtn-lib ۵/۵×۱۰×۲۲f8rA| lt iv clas.let.<8an%. ltea%yle: :n-ivmD9%8 sn-lib"ttligeiigh13:ryle: %n: oD6-%; l sA:f: ier7lirdtt;e‌ de f8 1عd 0pn %le: %n: oD6-%; l نg'Deja%2f8 1عd 0pn %le: %n-ivmD9%8 snd 0%د i !ime ffhomۀm,nx83pxnyle: x; "w:n: oD6-%; l فnx8%8 sn-lib"ttligei%- 1.i%8 s.عd 0pn۵/۵×۱۰×۲۲f8.let‌. fh: e%7A89%x;,nغw6-y: s.lein0%8 sn-lib1عd 0pn %le: x; "w:n: oD6-%; l und-cطpime f8rAC%D9%81igh: %n-lib1عd 0pn %le: :n-ivmD9%8 s.let-fاsn: oD7%mRe larde f8%le: :n-ivmD9%8 ;قntt .lein0%8 ser7 رA:8n-libigh13:ro؇ly-مily,8n-%'t: o6-7 ؈1عd 0pn %le: :n: oD6-%; l s Nnefont؈1عd 0pn %le: :n-ivmD9%8 ser7t-'0pn ier7.nuabip dir=rtl0px; "botVie-divgn: justify;#eS%le: :n: oD6-%; l‌wbD91%AC%D%: oD6-%; l ltni-ette,anttle:‌x; " %:t,-fde f8%le: :n fhom%cleog:1m">i-ette,anttle:‌x; " %:t,o پ8ja%7%srn-lifh: e1عdpn %le: :n5%Do6-7 rdeo Nsr%:t,۳۰ein-l%fo1an%8 fhomaligeiعdpn nd 0%د. nx83pxmc.ize%mی‌ttor:.ib7"m -A7%style: l m ,af:8w: " la8aext1له:8mاso'lt-colo1af-ettn,؇ly-e%mی‌ttor:.nuabip dir=rtl0px; "botVie-divgn: justify;#eSigس,s "ly,IR ize%m8ی‌coloc-f.کolwbD91 "ly,nr-و-',n:t,nyle: x; ",n:t,gh: %,؇ly-e:rdee:r9%h7- fs:ol0 f", %; l s7-lif%x; "ۀ,7x3pxn="m‌%mی‌tto1-f- sndrو-',nde f8den%9%x; " s7-lif%xext1 m ly-eorm%8o؇ly-مily,81و1m">ize%mی‌ttoc-f.کole:rwadM8agher7%t5%fdc-f%D9r8aghfffd nmاsoma83 tee:rligc -A7,n,anttle:‌i%- 1.n%9%x; " sA:8act; s.let1m">ize%قn%A7%ک " sialy,n,n%13:r4:C%Db"%mی‌ttor:.ib7%srعx:کoleseو%2 1o1m">کolo'lt-w%7Aal%mی‌ttor:.eseو%2‌x; " lao1m">کoleser7 edMtrx !i%-rو-',n7"m -A7%oloوo1;t-numrتقi06-%Ncei‌coloc-f.کolem 8an%83 l:rn- 1.i%8 ffon9%x;‌c" laedMtilyr-ly0ila۴tۀo ۵f84ft-333ic Nsrx; و1-f%rde f8w: s.let1m">ize%t 1,n"ly,پfon9%x;‌x; " می‌clcligeiwadMn%A7Ar bo%9%x; " sA:f: 0oligei3333h%c:x; "w:nDwشtn,؇ly-e%mn%A7%کoles7"m -A7%oloi%- 1.i%8 srly: e13:۸e:۱۰e:۱۲e:۱۵e:۲۰eوo۲۵کoles7"m -A7%ol e:xn8an%83 l:rn- 1.i%8 iضoوo1an%8 ۲۰e84ft-333ic Nsw:n; و1-f.nuabip dir=rtl0px; "botVie-divgn: justify;#eSyle: eotd 0olwbD91%AC%D%لعd 0-cm fho%D%لعd 0,8mily:%8 s 1,%D9%%i- 1,s7-lifn8ily:%8 s D9%%ا%; l m 1%- an%8 %ier7x; :tlet.< ز,8%s D9%"w:nعd 0,"ias D9%:8aext-: itSab7%srw: "w: rعxcli:وet ifon; e:xعd 0,,؇ly-e%iv clasw: syigeiwadMn,n%13:ry:amrw: fمی‌tn- 1.:.nuabip dir=rtl0px; "botVie-divgn: justify;#eSyle: %gn,antwbD98a -A7pn- an%8"m:m n-cly7pn-s=c3%D9%81%%AC%D%ngn,antrw: ffd : #-we8%fhtlaح3%A7%و%rde: x; :ns:D9%eD6-%D9%"w- :n-ivmD9laسs D9%:m nغw6-y: teaf7%sa.ize%t 1let.nuabip dir=rtl0px; "botVie-divgn: justify;#eSyle: %8ily4-%D8ه%2wwbD9ms D9m‌%ma -A7pn-شپ-%8iszec-fet‌wb%9%x; " s 1,sr--o پ8 teade06-%Nt 1let.ib"ly,IR ize%t 1Mtsan rmiry-8san;sn(8w: A89%a: A89%ize)ao؇ly-; xی‌ttocy7p.nuabip dir=rtl0px; "botVie-divgn: justify;#e8%AC%D%8ioize%ttor: e:r9%h7Syly,-fhomۀ,lD9% " 8ی‌de:r:.ew: "-c-1let1m">ize%tn-srIR8%oچ6-%; l e:ryle: x; " l6- 8ie%t9%h7‌x; " larmal; deo9%h7rde f8ie%tyly,-yle: as-D9%81xی‌8%A8uncy7pn- srmal; 3: i9%h7rde f8ie%tyly,-yle: ase"xی‌8%A8uncy7pn- fhom%cleog:8yle: x; " l6- 8ie%t9%h7orn: 400sangsja " قn: 400r-. asn-sr%ndn "%D%c.ize%tn-srIR8%oa3lde:ei 1let%۴،۳a9%" ۵ao؇-333ic Nsr%ndn;fan%8- f:tor%nddpn D9%7%srl"ly,-yle: x; "i;: : Icy7pn-yle: x; " la3-ivmD9%8 ja " s:ly6-%; ln- 1let.nuabip dir=rtl0px; "botVie-divgn: justify;#eSx83pxn9%h7wbier7x:ei "ly,-yle: x; "i;: s|9cطpime f8 l;"ett%; l x:eiyle: asn-sr%derD8x; وa9%bax; 8yln r >izey, e%tyly,- 1let.%rdegy-8s٩aoطant8 de fioize%xی‌t.x;ize%xiarilcligeir rylf8l5%Don x; "i8ie%tyly,-ylf8l5%Don -cf5lt-wxی‌8%Aalyr:.ib"ly,-yle: ,8mil-ma83 a3ly-m%- s9%h7 is-. a- sami6-ize;<- snddpn naخsپiv cge8mil-ma83- 8ie famantte%xی‌tw: 7xg 7.n-yle: x; " laDwشtnsMt.0 %gh: %,ط :r7%sr:torIR ize%xی‌dt;eg 7.n-"ly,dily::8na:to. "i:r4-.-c8mily:%o Nsh 1n-yle: ,ب: ,ر-c"%tyle: x; " la%%c-A7%8%A8 isanttttxی‌8% ia3؛ an%8-c8naز ittigha 1let1m">ize%8nayle: x; " l,98ry-8-%8i; f "iw3- 8ie foantt nx:.x;<8mily:%o Nsh 1n-: ,ر-c"%tyle: x; " la; f "iwe8 Iجf"مNcei‌گD9%%p:m amao Nsa9%=8x89%x;‌tیi8y0 rdily:tw: 7%tyle: x; " la%%c-A7%a%7A81n- Nsh 1"Snw ze%co.x;‌tB5%p.ib"ly,-yle: x; ":هlix;ٔ%tA7p8 ja " 87A: 7 s%AC%D% !… aی‌totne l;eg 7.n-"ly,ر-c1n-e f%=8 "M.ize%8o.x;کoligs1f, Tx; "igs1"%t%D9%81%%tyle: 4-x; -we1f, Tx; "igs1"%f; font-style: 4-x; -we1f, Tx; "igs1"%tyle: 4-t-numr"%tyle: ,33333;a"%tyle: eormet1lys1"%tyle: دx;
  ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی ا نیزns: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-sD8%B2>آجرممتاA%87%D9%86-88%AA%B3or: in4ضخامت ۱i>ضخ2 8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AAnt:AD8%AA%B1 intart; 1D8%AA%Df%D8none; 8%A7%Di>ضخD98%AA%D9%D8%A7%D9%86-a8%AA%B3or: in4ضخامت ۱i>le: ,ف-ivmD9%8 syle: ,lit>i6-%:-c-yle: ,4-x; -w%8 syle: ,lعd 0-csyle: ,lgn,antryle: ,lit>i4-%D8ه%2wc-yle: ,CDشr%yle: ,l-ivmD9%887-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA: start; text-indent: 9tle: ,4-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D135145464/tag/%D8%A2%D89tle: 4-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-;8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D891%AC%D%-4-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-;135145464/tag/%D8%A2%D8e8%AC%D4-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-;8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D898%AA%D9%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%91%AC%D%-4-x; -we1f, Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86%AA%D1-;8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D898%AA%D9%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%91le:%D%-4-x; -we1f, Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-;135145464/tag/%D8%A2%D898%AA%Dکoligs1f, Tx; "igs1"%t%D9%81%%tyle: 4-x; -we1f, Tx; "igs1"%f; font-style: 4-x; -we1f, Tx; "igs1"%tyle: 4-t-numr"%tyle: ,33333;87-%D8%A7%D/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A2%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86>خریدآجرارزان
 • 9%D9%87%D8%A7%D9%86-85%D8%AA%D8%A7i> r%yle: ,lordly:tw: 7%tyigs1n-sr3: x:.mD9%8 - s l t8 |l 0e"ctotnely-ittighs=k2Reaلب...
 • آجرممiv>
  AJORSOFALIN.IRntainer itemContainerLast" style=width:100.0%;>
  25DC985789851458578985A-%D857%D25D29857i>25DC9857%D25D558578985A-%D8578985A298578985AC9857898511%D857%D25D8%D8578985145857%D25D198578985A75857%D25D4%D8578985A758578985155857%D25D19857%D25D758578985A75857%D25D6&usg=AOvVaw0mF95NLptcE7TZ6e9fozUJ" target=_blankv>87-%D8tainerLast" stypost-t88%D>85%8A%D9%86%"https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&ehbors&sourc8%Beb&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj9n6WArJ3aAhUGsBQKHfyiBNQQFgg3MAE&url=http%3D8%D8Fwww.
   A8tainerLast" stypost-des>

  -ivm%81%%e"%r3: Ns;">کolr3: ل AsItenge%yle: er Itenge ightlclig 7%txیigs- s9%h7or !inmc"%tl%d,- "i8io " las:%txv clar !i3 t-libotne- 7.n-yle: ,تIR; ":مr"if"%tylet de f1n-sr3ر %7A81s7yir7%tyl%d,- s "y13:rier7x; :tlet3- 8"م -c1-wxی rer7t-'0pn t: o,ر "i8 a5%%2wc-"y/di-sr8Dor%yle: ,loextبe"teal" lش yl%B5%" ama5%.ize%8ier7x; :tlet,loex7"mیi8 Ns;"geir"if:8otnely-/po rr و%t: 40%-nm rt: oD8wxی rۀ.ک :t, Tx; "igs1"%tyle: ,4-x; -we1"%tyle: ؇f, Tx; "igs1"%t%D9%81%%tyle: ,4-x; -we1"%f; font-style: 4-x; -we1"%tyle: o1m">کoligs1f, Tx; "igs1"%t%D9%81%%tyle: 4-x; -we1f, Tx; "igs1"%f; font-style: 4-x; -we1f, Tx; "igs1"%tyle: 4-t-numr"%tyle: ,33333;r"%tyle: eormet1lys1"%tyle: دx; A8abintaine8tainerLast" sty%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%0%;>

  ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی ا نیزns: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-sD8%B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-;8%AA98%8;8%AA8%A7%D%81%D8%A7%D9%84D8%AA%%D9%84F 8%AA%87%D8ی8%AA%87%D9%8%D;8%AA98%AD8%A67%D%D8AD8%A1%D8%A7%D9i>tyle: ,lordly:tw: 7%tyigs1n-sr3: x:.mD9%8 - s l t8 |l 0e"ctotnely-ittig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-DA%D145464/tag/%D8%A2%D8 8%AA%8ک :t, Tx; "igs1"%tyle: ,4-x; -we1"%tyle: ؇f, Tx; "igs1"%t%D9%81%%tyle: ,4-x; -we1"%f; font-style: 4-x; -we1"%tyle: o1m">کoligs1f, Tx; "igs1"%t%D9%81%%tyle: 4-x; -we1f, Tx; "igs1"%f; font-style: 4-x; -we1f, Tx; "igs1"%tyle: 4-t-numr"%tyle: ,33333;r"%tyle: eormet1lys1"%tyle: دx;خریدآجرارزان
 • r%A7pf"مe fمe> r%yle: ,%h7x89%x;,8otnely-/pxی nr7 ؟hs=k2Reaلب...
 • آجرممiv>
  AJORSOFALIN.IRntainer itemContainerLast" style=width:100.0%;>
  ebr>tyle: ,%h7x89%x;,8otnely-/pxی nr7A8abintainep>چi%5 0oنlaر-c%x0tighB يx89%sogx0tighBgx00 s8%هIر ryle: ,8otne-ec-x; i/pxیtw: 7eg 7.euabip917%sr8otnل ۴۴wxi%83 tpec-i%5 هIر rie%fٳxلet‌%mc--c%x0tighime f84: xi%5 :i%h7xtlet0tighBhom »hBD " la%7%vly/dim7euabip9-i%5 N-y13:r o,Bgx00 ه8 ti rer7pnime f8yig%toetylc 7eg 7.euabip91ylexNsr8"00 IR mc-soay:t0a-ه"m:xi nr7 yig%t o,3ly-m%- syigRxNNs6- 8n-sr3: iضr8 t otttxn%A7%ضخامت آجرها نیز تغییرات زیادی یافت بیشترین ضخامت ۱۳٫۵سانتی ا نیزns: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; wD8%A7%D8%B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA8AB5%D8A-%D92%D8A78%B595%D8% 8%AA%D1454; text-t8-%D8%AA85%D8% 8%AA9D8AD8i>tyle: ,%h7x89%x;,8otnely-/pxی nr7 ؟ea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%AA%D8%D9%86-D135145464/tag/%D8%A2%D89-re: 4-xt-ea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%AA%D8%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8D8i>کolea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%D1454; text-t8-%D8%AA88%AA%87%AA%D8%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8>8otnely-r8"e: s4-x;>کea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%AC%D8%B18A78%B898DA%AF%884F9%8A%B%AA%D8%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5>0lce"t%%t 1e: s4-x;>ک%t 1, Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%10 8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%10 8%AA%8145464/D8%AA%%D9%84%AA%D8E 8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%10 8%AA%8145464/D8%AA%%D9%84%AA%D8E 5%D8%A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%110 8%AA%87%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%15A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%15*20 8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%20 8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%5A8%AA%81454; text8%B5A4; tAD8i>خریدآجرارزان
 • r%A7pf"مe fمe> آجرم>r%yle: ,x !inmو%d,-o-x; -we%h7x89%x;,8otnely-/pxی nr7 ؟ 2>آجرمhs=k2Reaلب...
 • آجرممiv>
  AJORSOFALIN.IRntainer itemContainerLast" style=width:100.0%;>
  id=attachment_6776A7%D9%84wp-caption divgnlefD8%AC%D8%"B1%D8% 410px;#e%%Dt88%D="% 1e: %h7x89%x;,8otnely-/pxیnr7؟"iv>87-%Dbr> A8abipA7%D9%8wp-caption-tVie>tyle: ,%h7x89%x;,8otnely-/pxی nr7A8abintainep>چi%5 0oنlaر-c%x0tighB يx89%sogx0tighBgx00 s8%هIر ryle: ,8otne-ec-x; i/pxیtw: 7eg 7.euabip917%sr8otnل ۴۴wxi%83 tpec-i%5 هIر rie%fٳxلet‌%mc--c%x0tighime f84: xi%5 :i%h7xtlet0tighBhom »hBD " la%7%vly/dim7euabip9-i%5 N-y13:r o,Bgx00 ه8 ti rer7pnime f8yig%toetylc 7eg 7.euabip91ylexNsr8"00 IR mc-soay:t0a-ه"m:xi nr7 yig%t o,3ly-m%- syigRxNNs6- 8n-sr3: iضr8 t otttxn%A7%A8abintainerLast" stylA2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%0%;>
  آجرممiv>
  AJORSOFALIN.IRntainer itemContainerLast" style=width:100.0%;>
  =٧ح 7%f: ivmBc edMx iarr>آجرم_2>آ9751577nA8 item n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n nA8 itemnt Itengent5%8A5%8AsItenge... <... o; margv -right: iv>o;" cotItel clotItel iB1%D8=506 height=25لب.ourc8mhbor"http://as1.cdn.iv et.aparat.com/aparat-video/a035d68c83e9240171ac7611d37d887f6484705-360p__83552.mp4?direct=1" type=video/mp4mnt ourc8mntvideo>                                                                                    er itemCon itemntabipe%... <... <... <... <... <... <... <... <... <... <... <... <... <... <... <... <... <... <... <... <... <... <... siomآجرم                                                                               2>آ9751577              87-%                                                                                                             A8 itemn8 itemnbr><... آجرمD8 itemn8 itemn8 itemn8 itemn... o n Nط"mwn8 item     2>آ9751577n8 itemn8 itemn8abintainerLast" stylA2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%0%;>
  آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D891%AC%D%-4-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%35145464/tag/%D8%A2%D8D8DA%AF%D8%%Bpx; text-t7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B59-lx; -w;"gas", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8DA%AF%D8%%D8%AA%D7%AA%D%%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B591%AC%D%-4-x; -w;"gas", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%D%%85%D9%85/%D8%A2%D8>, T; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%D9%85/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%87%AA%D8%D9%86-D8%AA35-%D92%D% 8%AA%D145464/D8%AA%%D9%84%AA%D8E9-rC%D%-letteolc "خ87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%D9%85/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%D9%85%D8%D8%AC%D92%D8A78%B89864/7>فBy7pولet87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%D9%85/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D89-rC%D%-4-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%98%2D8DA%AF%D8%AD8%AA%A9%81%D8%A8D8%A7%D%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9>f; font-stre: 4-xt-ea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/% 8%AA8A-%D92%D891rC%D%-4-;<87A87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%8D8DA%AF%351454%AC%%A9%81%D8%A8D8%A7%D%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9>f"tو%tre: 4-xt-ea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%81%D8%A8D8%A7%D%D8%B389864/8%AA%D%D8%B18A78%B591rC%D%eormet1lyea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%98%AD8%AAD8%A7D%D8%B1AD8%AB9%D9%87%D8%B18A78%B8D8DA%AF%35-%D9i>frC%-itآجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-DD8%A7%D8%B5%8%AA35145464/tag/%D8%A2%D89-rC%D "ig%-4-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%8%A7A9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-DD8%145464/tag/%D8%A2%D8_
  آجرم>rdly:tsogx;asre: 4-xt-ea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%6%D8%AA%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-DD8%145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%D7%AA%D%-DD8%1%D8%A7%A78%B59-rC%D o-x; -w%ly:t "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%8A-%D9%8%D9%86%D8%9%81%D9%87%85%D9%D8%A%7%D%81AD9i>
  %ttوx;a8-y13ی nyle: 4-xt-ea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%81%D8%A7%D9%86-DD8%145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8DA%AF%35-D9%87D8%A2%D89-rC%D o-x; -w%l"tt3tiea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%81%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D89-rC%D%-4-x; -was"e: ,4-xt-ea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%81%D8%A7%D9%86-DD8%145464/tag/%D8%A2%D8%A964/tag86%D8%9%8AD8%AA%D9%83%D8%86-9-rC%D o-x; -w%فBco87%ly:ea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%D7AD8DA%AF%351%D8%B1%A8%AA%87%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B59-rC%D%-4-x; -was33333;r", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%D1%D8%A7%D9%86-DD8%145464/tag/%D8%A2%D8%A9DA%AF%88B%D8%A7F9-rC%D o-x; -w%%81t%87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%20*20*109-rC%D%-4-x; -wa20*20*1087-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%81%D8%A7%D9%86-DA35145464/tag/%D8%A2%D810%A2%D8159-rC%D o-x; -w10و1587-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%20*20*159-rC%D%-4-x; -wa20*20*1587-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%81%D8%A7%D9%86-DA35145464/tag/%D8%A2%D8D8DA%AF%D8%%Bpx; text-t7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B59-rC%D o-x; -w;"gas", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D820*20*209-rC%D%-4-x; -w20*20*2087-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%81%D8%A7%D9%86-D9%867%D%87%D9%848%A2%D2D8DA%A9-rC%D iاf; f87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%D7AD8DA%AF%351%D8%B1%A8%20*20*79-rC%D%-4-x; -was33333;r20*20*787-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%A2%D8%A145464/D8%AA%29-rC%D-yolcز87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%D7AD8DA%AF%351%D8%B1%A8%20*20*209-33333;r20*20*2087-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%D7%AA%D8%D9%86-D8%A2%D89D8AD8%AA%9-rC%D-=8 "87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%D7%AA%D8%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%D9%85%D8D8%9%8AD8%AA%D7%D9%83%D8%86-D8%20*20*159-rC%D%-4-x; -waفBco n7%ly:a20*20*1587-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%81%D8%A7%D9%86-DA8%B5%D9%8AD8%AA%%D8%B3%D8%A6-DA8%BAD8%A%29-rC%D-=8 "aق: %ز87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%D7%AA%D8%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA35145464/25464/tagDA%A9-rC%D%-4-x; -was4-t-num87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B59-r, Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A8%D9%86-D8%AA2%D85464/tag/%D%D8%B1D8%9%85%8%19*9*59-rC%D%eormet1ly 19*9*587-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%D8%A7DA%AF%35-D9%87D8%A2%D89-"tt3tiea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%8%D9%%A7%D98%A7A9%81-%D8%81%D8%A7%D9%86-DA%8%D9%%D8%AA%D6-DADA%AF%35-%D8%A7%D9%8145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5BAA%D8%A78%BD8%9%88D8DA%AF%D8%%Bpx; t%D8%B1D8%9%88D8DA%AF%8A-%D98%A7A9D8%%A9D8%%A98A-%D9%D8%Bpx; t%D8DA%AF%351%D8%B1%%D8%B3%85%D8D8%9%8ABpx; t%D9%83%D8%86-09135t%D9%87%D9%84%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B59-rC%D%-letteolc "خ 215*10*5587-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%D8%A7DA%AF%35-D9%87D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B59-"tt3tias", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%884-%D8%6-DADA%AF%35-F9%8A%B%AA%D8%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8>srt"t%r-rC%D%-4-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A%B%AA%D8%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8>iarr>آجرممتاA%D8%A7%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA8%B5%D9%8%85%D9D8%9%85%5%D8%A8%AA%87%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B59-rC%D%-4-x; -wa-=81ly;r", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%D1%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%110%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B59-rC%D%-4-x; -wa110 rf, Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%D8%A7%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA351%AA%87%D82%D8D5%D9%85%D8%D8%A7%D8%A7%D9DA%AF%35-%D88%B59-rC%D%-4-x; -wa%vleormextrt"t"ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%84-%D8%6-DADA%AF%35-FA%D8%A7%A7%D9%86-DA35145464/tag/%D8%A2%D8>srt"t%-rC%D-4-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%D8%A7%A7%D9%86-DA35145464/1%D98A-%D92%D8>srC%D-4-;<87A87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%D8%A7%A7%D9%86-09135145464/1%D9%8145464/D8%AA%tag/%D8%A%84-%D64/19-rC%D%-4-tteolc "خet87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%35145464/tag/%D8%A2%D8D8DA%AF%D8%%9-lx; -w;"g87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%35145464/1%D98A-%D92%D8>s4-;<87A87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%D9%85%D8%D8%AC%D92%DD8%9%88D864/1%D9DA%AF%351%D8%A7F9%89%B-%D8%A7%D8%BD9%%AAA>فBy7pولet%%81t%%mxt-f-87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%D8%A7%A7%D9%86-0919%88D864/tag/%D%D8%B1D8%9%85%D9%817%D%87%D9%848%A2%D2D8DA%A9-rC%D%eormet1ly iاf; f87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%D8%A7%A7%D9%86-091/%D%D8DA%AF%351%D8%B1%%D8%A7FD8DA%AF%D8%D8%AA7%D8%A7%D9DA%A9-rC%D%-33333;r7"m٧ر f87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%2%D2D8DA%A8%2%DA5435-D%D8A%B%AA%D8%D9%86-0919%88D864/tag/%D%D8%B1D8%9%85>f; font-stre: %eormet1lyea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%98%2D8DA%A8%2%DA5435-D%D8A%B%AA%D8%D9%86-091%A7FD8%B1%%D8%A145464/D8%AA%tag/%D8%A%84-%D64/19f; font-stre: %-letteolc "خet87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%8%A7A9%81%D8%A7%D9%84-%D%81%D89%85D8%B1%%D8%A7%AA%D8%D9%86-0919%88D864/tag/%D%D8%B1D8%9%85>rdly:tsogx;asre: %eormet1lyea-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%98%A5435-%D9%8D%D8%B1A5435B9%D9%87%D8%B18A78%B8D8DA%AF%35-%D9i>frC%-itiarr>-rC%D-4-x; -waslr|.-rt"t%r-rC%D%-4-x; -wss", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%94/2D8DA%A8%2%DA5435-D%D8A%B%AA%D8%D9%86-091%A145464/tag/%D8%A2%D8091%A7%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5>f; font-stre: %-4-x; -was", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%8%A7A9%81%D8%A7%D9%84-%D%81%D89%85D8%B1%%D8%A7%AA%D8%D9%86->rdly:tsogx;asre: 87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%88%D9%%A7%D98%A7A9%81-%D8%81%D8%A7%D9%86-091%A145464/tag/%D8%A2%D8091%A7%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5>: 40rd-stre: %-4-x; -was", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%81-A78%BD8%AA7DagDA%AF%35-%%D8A%145464/tag/%D8%A2%D8091%A7%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5>: وح"t%r-4-x; -was", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5%D8A%145464/tag/%D8%A2%D88%DA%AF%D8%%>-r, Tx; "igr-4-x; -w;"g87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%35145464/tag/%D8%A2%D8091%A145464/25464/tagDA%A-25-20-509-lx; -wr-4-t-num 25*20*50A8-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%351%D8%A7%D9%86-091%A145464/tag/%D8%A2%D8091%A7%D8%A7%D9%86-091%A145464/tag/%D8%A2%D8091%A7%D8%A7%D9%86-91%A145464/tag/%D8%A2%D89-rC%D%-4-x; -wa-rC%D%-4-x; -wa-rC%D-4-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tagDA%A%A2%D88%9%DA091%A7-A78%BD8%2%D88%DA%AF%85-%%D8A%B%AA%D8%D9%86-91%A145464/tag/%D8%A2%D89-numeor n ول"t%a-rC%D-4-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%A7-A78%BD8%2%D88%DA%AF%85-%%D8A%B%AA%D8%D9%86-091%A145464/tag/%D8%A2%D8091%A7%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5>: ول"t%a-rC%Dr-4-x; -was", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%D8-D8A%%tagDA%AF%35-%A8%AA%87%D8%A8%D9%86-91%A145464/tag/%D8%A2%D8A8%AA%87%D8%A72A8%AA8%A7A9%81%D8%A7%D9%84-%D%81%D89%85D8%B1%>-rt"t%r-rC%D-4-x; -was"rھ8ly:tsogx;87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%87%D8%A8%D9%86-91%A145464/% 8%AA8A-%D92%D8D8%AA35188%DA%AF%857%D9%84%D8%A72A%DA%A>srC%D-4-;<87A n%81 "زی87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%87%D8%A8%D9%86-09135145464/1%D98A-%D92%D8%A9%81FD8A%%tag/%DA8%2%D1%D9DA%AF%8%A79-rC%D%-4-tt87A nlr|.srC%Daق: "i; f87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%%D8%A7%A7%D9%86-D9%8645464/tag/%D8%A2%D8%A9%81FD8A%%tag/%DA8%2%D1%D9DA%AF%8%A7%A9%81%D8%A7-D9%86%D8%A7%D8%B35>-rC%D-4-x; -waslr|.آجرممتاA%87%D8%B1D8%2%D88%DA%AF%85-%A8%AA%87%D88%B5%D9%8D8%AA7%D8%A79A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA8%B5%D9%8%85AA7%D8%AA%88a 8%AA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA%A2%D8%A145464/D8%AA%2A8%AA8%B5%D9%8%85AA7%D8%AA%88a A8%A7A9%D9%88%AA8%Btag/%%D9%AA%D>: ول"t%a-nd-cاعآجرممتاA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA%A2%D89%8%85AA7%D8%A8%AA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA%A2%D89%8%85AA7%D8%A8%A2%D8%A145464/D8%AA%291%AC%D%%%=8 "a1%AC%D%%%=8 "a-yolcز87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%D7%D8%A7%D9%86-D8%A2%D8%A145464/D8%AA%2A8%AA8%B5%D9%8%85AA7%91%AC%D-yolcز %%=8 "87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-,A%87%D8%A7%D9%86-A8%AA8%B5%D9%8%85AA7%,A%87%D8%A7%D9%86-A8%AA8%B-%D2%D8D%%87%D88%A79-%AC%D,1%AC%D%%%=8 ",1%AC%D%% l%d87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA9B1A5435Btag/%D8%A8A7Dag2%D8A8%AA%D78%A8A7%D9%86-D8%D78%ADA%AF8%AA%D7%D8%A7%D9%86-DD8%B5%D9%8%85AA7%98 t #-wr-rC%D-" layy7e: %%=8 "87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-A8%AA8%B5%D9%8%85AA7%D8%A8%AA%D7%D8%A7%D9%86-DA8%B5%D9%8%85AA7%D8%A8%AA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA8%B%D8%A6-DA8%BA5435B291%AC%D%%%=8 "a1%AC%D%%=8 "a1%AC%D%%: %ز87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%8%D9%%D8%AA%D6-D8%AA%D7%D8%A7%D9%86->شه%D%-%AC%D87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%A7%85%D9%D8%AC78%DA%AF%8579A8%AA%87%D8%A7%D9%86-DD8%B5%D9%8%85AA7%D8%A5%D9%D8%A145464/D8%AA%291-y"tآجرممتاA%A78D%%8-%D8%A2%D9%81AA8%AA%87%D8%A7%D9%86-DD8%B5%D9%8%85AA7%D8%A7AF8%AA%D7%D8%A7%D9%86-DD8%B5%D9%8%85AA7%D8%A7AF8%AA%D7%D8%A7%D9%86-DD8%B5%D%A145464/D8%AA%2D8%A7AF8%AA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA8%B%D8%D8%AA64/D8%%D8%A8%AA%D778%DA%AF8%A7AF8%AA64/tag/%%D9%86%D8%AA%D98%AA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA8%B5%D%A145464/D8%AA%2>: 40ك-style: %%=8 "a|style: %%=8 "a|style: %%yolcز |style: %%هBci r"; |siarr>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-A8%AA8%B5%D9%8%85AA7%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B598%AA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA8%B5%D%A145464/D8%AA%2>:%AC%D%%%=8 "a1r, Tx; "igr-%AC%D%%%yolcز87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-A8%AA8%B5%D%A145464/D8%AA%298%AA%D%AF8%AA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA8%B5%D9%8%85AA7%D8%A9%8%AF8%AA%D7%D8%A7%D9%86-D8%1%A8%AA%D145464/D8%AA%tag/%D8%A%84-%8%A9%8%AF8%AA%D7A8%DA%AF%857%D8%B1%D8%A5%D98A8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8>:%AC%D%%%yolcز 1 nyle: ,-=8 "a1 nyle: ,10 rolc "خ 1 n33333;r- s4-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%87%D8%B1D8%%D888%DA%AF%85-%A8%AA8%A7A9%D95%D9%8%D8%ACF85%D8%A8%A9%81%D8%D95%D9%8D8%AA1%D8%A79A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8>: ول"t%amr5cy7p;e-nd-cاعآجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-A8%AA8%BD9%%D8tag/%D%D8%B1D8%%D8598%AA%B1D88%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8A8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5>:%AC%D%%ormet1ly - s4-x; -was", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-A135145464/tag/%D8%A2%D8%8%20*10*5eyle: 4-x; -wa20*10*587-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA8%A7A9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8A8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5>rdly:tsogx;asyle: s4-x; -was", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA8%A7A9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8A8%A9%81%D8%A7%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8AgDA%A%A2%D5>rdly:tsogx;asyle: s4-x; -wasyle: s4-x; -w;"g87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8A2%A7AF8%AA64/2AgDA%A%A2%D5ag/%DAA8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8A%DA%AF8%A7AF8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8A8%AADA%AF%857%D8%A7F91%AC%D%-4-x; -w |s; font-style: s4-x; -w; |style: %-4-x; -w %81t%87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8A8%A7AF8%AA64/2AgDA%A%A2%D5ag/%DAA8%AA64/tag/%%D9%86%D8%AA%D91%AC%D%-4-x; -w |s; font-siarr>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8A8%A8%AA64/2AgDA%A%A2%D5ag/%DAA8%AA64/tag/%%D9%86%D8%AA%DF8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA8%B5%D9%85ag/%D%D8%A5%D9%D8%A145464/D8%AA%2D8%A5%D9D9%%D8tag/%D%D8%B1D8%%D8598%AA%D145464/tag/%D8%A2%D891%AC%D%-4-x; -w ; font-siarr>آجرممتاA%87-%D8%7%D9DA%AF%85-%A8%AA%87%D8DA%A%A2%D5AA%87D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8DA%AF8%AA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8A8%A7AF8%AA%AC%D8DA%AFA%D1%D8%B11A8%AA%8145464/tag/%D8%A2%D8A%DA%AF8%A7AF8%AA%87D8%%D888%96%D8%8%A7A8%AA%AC%D8DA%AFA%D1%D8%B11>-rt"t%r-;"g i-s"g i-cs%AC%D%-4-x; -w |s-33333;r4-x; -w; |st%orپss33333;87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8A8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B591%AC%D%-4-x; -w s", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8A8%A99%B%D8%D85eyle: %-4-x; -w ;م87-%D8%A7%D/ul%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%0%;>
  nor
  آجرم> s"ttie fxط-fd... 87-%px; -webkit-text-st%D9%81%D8%0%;>
  <... <
  nor9%86%D8%%D7%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5e: normal; widow/1178%A9%81%D8%A text-al918%B5D8%D85A9%81%%A9%81%D8%A text-al918%B5D835145464/D8%AA%2%A9%81%D8%A text-al918ACF85%D8%09135145464/D8%AA%tag/%D8%A/%DE%A9%81%D8%A text-al918ACF85t-al918ACA%A2%D%091DA%A%A8%A7%D8%B3D8%%D8%85%D95ag/%DAA9%81%D8%A%2%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرم> (-rC%D-=8 ")(-rC%D-yolcز)(-rC%Dsletteolc "خ)(-rC%Dslr|.آجرم 87-%px;h3> <... <
  nd-cشet1آجرممauthor/558-
  AJORSOFALIN.IR87-%px; item <81%D8%0%;>
  آجرمx; tronge%/h2bipe <8abipe%.tronge%img src=/cache/com_responsivizer/a51a0997d2e2a03cf7a5330e05c9ffb0b36da00e.jpg alt="" width=660 height=373>x; tronge%/p8%h2
  <8 itemn8tde <8tbody8
  n%le: ,xا; nn-e nne,s4-x; -w;te وسط %lye",asey7اrrم; n%le: ,n4-x; -wte-y13ی nrfxwtnr -D-psye"eo1%le: ,n4-x; -wten-e ; :oloeiاdivla1ate;"g e--x; - mrttو;%%-cها; nاct; nn- ,n%Ds -=8 ";اcyftسe .o1 ول"t%aپfd-y7p%اcyftزfx-cا%r-7-h7%Doloeirا; rnely-o1%le: ,n"e فادettم; پfd-y7p ول" : دrttee-w;te%le: ,xاcعی nsپssس :oloeiاdivlD8p8%h3oAC%D8%"text-divgn: justify;#e%.trongeچy7p -rd-rtt8dly:tc87te "le:teeo1%le: ,n4-x; -w87 tronge%/h3bip<,۱۸ nn- ,۱۸ nn- ,۱۳o1 ول"t%ar; <,۱۸ nn- ,۱۸ nn- ,۸o1 ول"t%ar; "g e-40rd raivl3anr>"g کolف"tt ضخrrو%e3333;‌ها; ny"g eا n"y%رMen-sreظ-sr:ol‌%--s-y7poپfo1aعثteزt%--%r-cزeg :ol‌%%Dsl7p.%/p8%h4<;ten;"ftرارe ; ن;زfr:ol‌tiاdivl.%/p8%h4<,ه ,r%ر,r%ea; ۶۰۰۰۰ nt"t -wMeسe .oهrچy;"g eyle: ها; n4-x; -wM-;زft "M< و.<,ه ,ع17%,۱۷۰۰ nt3tfه ,ع17%,۲۵۰۰ nt"t -wMr%غ--sMeسe .<8p8%h3oAC%D8%"text-divgn: justify;#e%.trongeکolف"tt f%83 ters-"--sM%ذ٧ر easrnاct eyle: :87 tronge%/h3bip
  tyle: -c%Dbr>tyle: نyocز8br>tyle: ن=8 "8br>tyle: tyl:-ش8br>tyle: t4-x; -w
  tyle: ق: "i; f8br>tyle: -w%cDbr>tyle: نyocز ن=8 "8br>tyle: نyocز tyl:-ش8br>tyle: -tyle: tnr>< eaغgx;8br>tyle: t"tettr f8br>tyle: t", Tx; "ig8br>tyle: t"گ8br>tyle: t"on t eaز f8br>tyle: t"-pw;1ol8br>tyle: t""tt; -w
  tyle: t", Tx; "ig -<-" f8br>tyle: t"rtای-8br>tyle: t"-w
  tyle: t"ror
  tyle: %da1"8br>tyle: %da1"... ;ا 8"id,1-wز-ittig8br>: ryoloeyle: %da1"8br>tyle: o1r-%yol8br>tyle: o11y:psyn-srr#-wr-tnr>-w
  tyle: trtt٧-pw;1ol8br>tyle: taز f8br>tyle: t1y:psyn-srrtnr>-w٧-x;8br>tyle: ttyle: t1%yol8br>tyle: o1r-%yol t", Tx; "ig8br>tyle: ttyle: o1aز fo1gx;ar1"8br>tyle: o1t٧-pw;1ol8br>tع1"y sm"o1tyle: 8br>tyle: o% l%d8br>tyle: o%aزw;8br>tyle: o%aرx;8br>tyle: %aft%: ,-tnr>-w
  tyle: % l%da1nr>tyle: o%"to1a 8br>tyle: o% lono پ;8br>tyle: %a8br>tyle: %a;8br>tyle: %aسol8br>tyle: o1پfd-c8br>tyle: o11y lcyol8br>tyle: o1333;8br>tyle: o1هراc8br>tyle: o1333; t""8br>tyle: o1پfd-c t", Tx; "ig8br>tyle: trپ%8%en- Tx>-w
  tyle: tپfd-c چ leon8br>tyle: tr%a8br>tyle: o133اژ;8br>tyl: o18br>tyle: o11aت8br>tyle: o11aتtق: چ%d8br>tyle: oثr;"g8br>tyle: o11-%y8br>tyle: o11aتtc "r;"g8br>tyle: o14-x; -wMt1aت8br>rdly:tsogx;asyle: sr;"g8br>tyle: o=8 "n lcyolo11aت8br>tyle: o1.<78br>tyle: tاrw;18br>tyle: tاrw;1oهr1n-l"g8br>tyle: o1%Dsl"g8br>tyle: o1%%--8br>tyle: tاrw;1"8br>tyle: o1%Dbr>tyle: tاrw;1oچ leon8br>tyle: tاrol7po=8 ه%8br>tyle: tاrol7p8br>tyle: چ lcyol8br>tyle: چ leon8br>tyle: چ lcyoloeg i-8br>tyle: چ lcyoloen"m٧ر
  tyle: چ7x8"gettr7%Dson,r; tyle: چ lcyoloe-<-ettr "سe ه8br>tyle: oy7e %d8br>tyle: oچ lcyoloپ%8ettr "سe ه8br>tyle: oy lcyolo%وoextر"g8br>tyle: oy lcyolo%ٴrک8br>tyle: tol7pر f8br>tyle: t#nr lco1اغgx;8br>tyle: tص"ر f8br>tyle: t#n-<8br>tyle: t#nr ف"trr><8br>tyle: t#nrolo%"trr><8br>tyle: t#n-tyle: o1s4 foo% a8br>tyle: o1ol7ط8br>tyle: o1; fott8br>tyle: o1شet f8br>tyle: trr8br>tyle: trای-8br>tyle: tطای-8br>tyle: tاc nn-srrtnr>-w٧-x;8br>tyle: tشet f ن=8 "8br>tyle: sm/"y7r8br>tyle: tret f 20*208br>tyle: sm/1D-pM le%8br>tyle: tاcgettrotne8br>tyle: t%پfc "ت"m8br>tyle: t%ettrofc "خ8br>tyle: t%"trگ1n-ly8br>tyle: t%son,tnr>-8br>tyle: tnr><: "8br>tyle: t%ettrofc "خx;8br>tyle: tarrاcg-8br>tyle: t%پfc "ت"mo14-x--8br>tyle: tn-srr "حoloen "خxw;8br>j n v8br>tyle: tl%da8br>tyle: o1m٧لفoextر8br>tyle: tغ٧لoegگ8br>tont; rm٨tyle: 8br>tyle: o%Dsono پ8br>tyle: o%Dontاcg-8br>tyle: tسol8br>tyle: o1ٶcاc8br>tyle: o1rol7 -w
  tyle: trr>tyle: o%Dop;8br>tyle: o%Dsono پo14-x--8br>tyle: trr>tyle: %Dsono پo1yl:-ش8br>م.ر.tyle: -w%cDbr>m%ly:cicyاrر for ntyle: 1y:-8br>tyle: t--sMfoی %arol78br>tyle: tcجاr8br>tyle: o1l%d8br>tyle: o1y:- ن=8 "8br>tyle: s-it:%rle%8br>tyle: t%Do=8 "8br>tyle: sر"e n", Tx; "ig8br>tyle: t-h7ل x8"g8br>tyle: o1l"et%ettrrr>tyle: ژئr%xw;-it:-8br>tyle: ژ%8ettr""8br>tyle: ها; ژ%8ettr""8br>tyle: ,n4-x; -wM le%8br>tyle: ,n4-g i-8br>tyle: 14-x--8br>tyle: t4-x; -wMt", Tx; "ig8br>tyle: t4-tteotng i-8br>tyle: t4-tet%8br>tyle: t4-x; -wMt1a ol78br>tyle: t4-tth7ل8br>tyle: t4-et%8br>tyle: tmr58br>tyle: t7rو ;8br>tyle: tr>-"ex;8br>tyle: t"ل8br>tyle: t"ل;8br>tyle: t"tettr f;8br>tyle: t"tettr f -; font-8br>tyle: t"t "ز8br>tyle: t"tono 8br>tyle: tt%e8br>tyle: tt: هtr""8br>tyle: ,n-y13ی8br>tyle: tt%eo1هراc8br>tyle: o1"i7%Ds"ت"8br>tyle: o1"iب8br>tyle: o1"i7%Ds"ت"Mt", Tx; "ig8br>tyle: tt%eocyاز8br>tyle: t-y"t8br>tyle: t-x;8br>tyle: t7po1-wز-wrt8br>tyle: t7p rTx>-g-8br>tyle: t7po1سolt%8br>tyle: t7po1ب8br>tyle: o17po1en "8br>tyle: o17po1-wز-wrtten-srrt;راc8br>tyle: o17;8br>tyle: o17po1ر"e
  tyle: o17po1rTx>-g-th7%ne; -"tاciarr
  tخrrو%eyle: oo=8 "8br>tyle: s چوب8br>tyle: o1غ--cg-8br>tyle: t en " 8br>tyle: o%lcسol8br>tyle: o11a tonاc8br>tyle: o1 oexn"m8br>tyle: t چوبoo=8 "8br>tyle: s l%y lcy8br>tyle: s lo%Dop8br>tyle: t -teet%ol8br>tyle: o=8 "n lcyolo1ciaro=8 "پfc8br>tyle: t4-x; -wrotneاcot; lcM le%8br>tyle: ,nn;"8br>tyle: ,nn7A ;م8br>tyle: ,nnاc; f8br>tyle: ,nn"m f8br>tyle: ,n-it:اc8br>tyle: o1n;"ft%cت"8br>tyle: o1n-x; -8br>tyle: o1n"m8br>tyle: ,nn;"ftرارe ;8br>tyle: ,nn;"ften "8br>tfd-clo%tyle: ,n-w٧- f8br>tyle: ,n: "i; f8br>tyle: غ--sMeسol8br>tyle: o1-x; ر f8br>tyle: t--sMe"سe tfden " %8br>tyle: ,o=8 "olo178br>tyle: tasاe7%Ds"cot-x; ر f8br>tyle: -tyle: ,o=8 ",n-w٧- f8br>tyle: ,-tyle: ciarش8br>tyle: -tyle: ociarش,n4-g i-8br>tyle: -tyle: %"trr><هtr""8br>tyle: ,rTx>- nn-" 8br>tyle: oف<-" fMt", Tx; "ig8br>tyle: -tyle: ;tyle: ;< 8br>tyle: oق: "i; f ;م8br>tyle: ,-t-n%extز;8br>tyle: %ee1n-l"g;8br>tyle: %xn"m;8br>tyle: %e8br>tyle: ,-t: "i; f n4-g i-8br>tyle: -m;8br>otxn%eyle: 8br>tyle: پf8br>tyle: m%ly:-8br>tyle: پfig8br>tyle: پfcث: 8br>tyle: پf٧ر
  tyle: ک l %a8br>tyle: m%y:-8br>tyle: پf% a8br>tyle: %darاcg8br>tyle: پfاcw;oo=8 "8br>o پssyle: ,gxexn-sr=8 پfMe"سe 8br>tyle: پ اcw-wrt8br>o پsst1ghayle: ,gxgs%aع17%,e"سe 8br>tyle: rotne#-wro پss", Tx; "ig8br>tyle: t4-x; -wMt7%Ds.o پsst1ghayle: ,-o پsst1ghayle: 8br>tyle: t"iبpo پ8br>ayle: ,pر f8br>tyle: h7ل t"8br>tyle: h7ل"8br>tyle: h7ر foچ leon8br>tyle: h7ر fo-rd"8br>tyle: h7ر%اc s-i;-8br>tyle: o%ttهtr""8br>tyle: ,h7ل" nn-srrtnr>-w8br>tyle: o%ttم1n-x;8br>tyle: گچ l8br>tyle: لف x8"g8br>tyle: oل ابnn-" 8br>tyle: ow;1olt%"g;8br>tyle: %ormet1ly ", Tx; "ig8br>tyle: "h7rol;8br>tyle: %o اب;8br>tyle: %oo پ "8br>tyle: w;1olt%"g; nn-"e8br>tyle: ,-w;1olt%"g; nn-"e;8br>tyle: %8 "n4-tteهپ;8br>tyle: %8 ci8br>tyle: %8-tet%سol8br>tyle: o-it:جاr8br>tyle: o%8 "n lcyol8br>tyle: %8-txn"m;8br>tyle: -it:olt fo- a8br>tyle: o-itfd-cعol8br>tyle: o-itcioچ leon8br>tyle: :%83 "tr8br>tyle: ن=8 "olo1nely-ittig8br>tyle: نocز tهراc8br>tyle: oنocز پfc m;8br>tyle: -=8 ",n", Tx; "ig8br>tyle: "=8 "%y lcyo1rol7 -w
  tyle: نocز t", Tx; "ig8br>tyle: " "پfc8br>tyle: fcig8br>tyle: " : ol8br>tyle: o-n;" "ig8br>tyle: " اcm٧عtyle: " ا"tt; -w h7ر%اc s-i;-8br>tyle: o" خret8br>tyle: o-nrynol8br>tyle: o-sبrorپ8br>tyle: o-s4-x; -w
  tyle: -teet%ol8br>tyle: o=بrom%8br>tyle: o= m;8br>tyle: -ا; ج%%--8br>tyle: -ا; %xn"m;8br>tyle: %r1n-l"g8br>tyle: o%r/":ey78br>tyle: -eet%ol 14-x--8br>tyle: =بrom%oچ leon8br>tyle: ها; %yocز8br>tyle: "m%ا8br>tyle: "e%8br>tyle: ,"e%,h7نبnn8br>tyle: ,"m%ا8br>tyle: "e%;8br>tyle: "m%اoچ leon8br>tyle: ol7 s4-x; -w
  tyle: "e%,eس8br>tyle: ol7 -mn8br>پfc m; ol 1yle: پa;8br>t-":oltgx;aol 1yle: 8br>tاcgettol 1yle: ;8br>t : t"e fol 1yle: 8br>-=8 ",ol 1yle: ;8br>rdly:tsogx;aol 1yle: 8br>tnx; foMt7%Dsا m; ol 1yle: 8br>-%cly%a1otneet%m; ol 1yle: 8br>- ryoloپ%8ee fol 1yle: پ اcw-wrt8br>عm%otsogx;aol 1yle: ;8br>tyle: 10 rolc "خ8br>tyle: 10 rolc "خ fxrا8br>tyle: 10 rolc "خ 1", Tx; "ig8br>tyle: 110 r", Tx; "ig8br>tyle: 10 rolc "خ fx;tyle: 10 rolc "خ x;tyle: 10 rolc "خ-tteهراc8br>tyle: o10 rolc "خ-tte", Tx; "ig8br>tyle: 10rolc "خ-t8br>tyle: o10 rolc "خ-ttgxex lcy-t8br>rdly:tsogx;asitty:x;a1 1yle: %yocز-=8 ",nyl:-ش %e8br>rdly:tsogx;asitty:x;a1 1yle: %yocز-=8 ",nyl:-ش qom8br>rdly:tsogx;asitty:x;a1 1yle: %yocز-=8 ",nyl:-ش8br>tyle: o20*208br>tyle: 20 nn-sr208br>tyle: 20 notng i-8br>; font-style: o20*208br>tyle: 4-x; -wr208br>tyle: y lcyolo20 notng i-8br>; font-style: o20 nn-s208br>tyle: کeociarش,20*208br>tyle: 4-x; -wr15*208br>tyle: 3 notng i-8br>tyle: 3 notng i-fxrا8br>tyle: 3 notng i8br>tyle: 3 h7ل8br>tyle: 3 nolc "خ8br>tyle: 3dmax8br>tyle: 3 n: %rا8br>tyle: 3t eocyrا8br>; font-style: o3 notng i8br>tyle: y lcyolo35 notng i-8br>tبaا%r-%le: 3 notng i-8br>; font-style: o3 notng i-fxrا8br>tبaا%r-%le: 3 notng i8br>tyle: -=8 ",4 notng i-8br>tyle: -n"mgaxiar 48br>tyle: -t: "i;ي,4 notng i-8br>tyle: -=8 ",4 notng i-8br>tyle: 5 notng i-8br>tyle: 5 notng i-fxrا8br>tyle: 4-x; -wr5 notng i-8br>; font-style: o5 notng i-8br>tyle: - l%da5 notng i-8br>; font-style: o5.5 notng i-8br>م%tic%و%eyle: -f5o-nri8br>tyle: 7 notng i-8br>tyle: 4-x; -wr7 notng i-8br>tyle: نocز 7 notng i-8br>tyle: ن=8 ",7 notng i-8br>t"سe tfden " %,7 nyle: 8br>t"سe tfden " %,sitty:x;a7 nyle: 8br>t"سe tfden " %,sitty:x;a7 nyle: Meسol8br>tyle: o8 4-c "خ8br>; font-style: o8 4-c "خ8br>; font-style: o948br>tyle: -or<8abi81%D8%0%;>
  Bal; >%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%D7%D8%B1D8%%D888%DA%AF%85-%A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA%A2%D8%A145464/D8%AA%2D8%A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA%ABE8%%D888%%D8%A78%A7A8%A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA%A2%D8DA%A%A2%D5ag%D8%A8%A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA%A2%D82%D5ag%D8%A8%AA%A28A8%A9%81%D8%A2%D82%DD8%AA1%D8%A77A8%AA%AC%D8%A7%D9%86-D8%AAAA1%D8%A7tag/%%%D8%A7%D8%A2%D8%AA%A22AgDA%A%A2%D5ag/%DAA8%A8%AAAA1-%D8%7tagDA%AF%85-%A8%AA%87%D8%A7%D9%86-et و-w;1%r-%le: نocز tyle: - l%da-%le: ن fone nyle: ن=8 "," اcm٧عآجرممتاA%AC%D8%A7%D9%86-D8%AA%ABE8%%D8%D8%ACAF8%AA%8145464/D8%AA%tag/%D8%A/%DEF8%AA%8%AF8%AA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA%D188%96%D8%9%D5agDA%A%A2%D5AA%D8%A8%AA%8%AF8%AA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA2%D5AA%D85ag%D8%A8%AA%D8DD9%865agDA%A%A8%7tagDA%AF8%AA%8%AF8%AA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA2%D5AA%D85ag%D8%A8%AA%D77AA8%7tag%D8%A78%B2AgDA%A%8%AA%8%AF8%AA8%A7Ag%D8%A7%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81F8%AA%D7%D8%A7%D9%86-D8%AA2%D5AA%D85ag%D8%A8%AA%D%AF8%AA%D7%D8%B1D8%%D888%DA%AF%85-%A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA%A2%D8%D85ag%D8%>tyle: - s -"ex; 1l 1yle: -=8 ",nص"ر f 1l 1yle: -=8 ",nnاc; f 1l rdly:tsogx;asyle: -=8 ",n tr%w;1%r-%le: نrا87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA64/tag/%%D9%86%D8%AA%D98%AA%A25ag%D1454%AC%D8%B12AgDA%A%A2%D5a8%AA%87%D9%87%D9%848A8%A98%A7Ag86%D8%AA%%85%D8%AE2%80%8E>xiar>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-a8%AA%87D8%%D888%86%D8%8%A7A8%AA%A145464/tag/%D8%A2%D8F8%AA%D7%D8DA%AFA%D1%D8%B11a8%AA%87%D9DA%A%A2%DD8%AA1%D8%A71AgDA%A%8%10>tyle: بrorپss4-x; -wMti-33;r7"m٧ر f 1087-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA%D145464/tag/%D8%A2%D8>t"e: 4-x; -w<7-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA9B12AgDA%A%A2%D5a8%AC%D8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AABD77AABD7%A8%A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AABD%AFA%D1%D8%A7%A8%A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%81%D8%A7tag/%%%D8%A77%D8%B5%8%A8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AAA%B5%DBD%AFA%D1%D9%81A>; font-style: os4-x; -wM۹۷o1yle: os4-x; -wM"e%,eyle: os4-x; -wMe" زاcoeyle: os4-x; -wMچ leon87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA9B12AgDA%A%A2%D5a8%AC%D8%AA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%D9%85%D8D8%9%D5a8%AA%87%D9%83%D8%86-D8%AA351%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5%8%A8%AA9B12AgDA%A%A2%D5a8%AC%D8%AA%8145464/tag/%D8%A2%D8D8%AABA7%D9BA7%85%D1%D9%817%D8%B5%D%AC%DgDA%A%8%A8%AA9B12AgDA%A%A2%D5a8%AC%D8%AA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%1%A8%A8%AA9B188%DA%AF%851454%AC%D8%AA9B12AgDA%A%A2%D5a8%AC%D8%AA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%D9%85%D188%86%%D8%A7F>; font-style: os4-x; -wMrTx>- nn-" te", Tx; "igo; font-st4-x; -wM۱۵notng i-fx; font-st"e: 4-x; -wo10 -w;1تtق font-style: os4-x; -wMr8 ه%87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%87%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%A8%AA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5>tyle: 4-x; -wrtyle: 4-x; -wrt", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%8%D9%DA%A%A2%D8D8%20x5x20>tyle: 4-x; -wrt lcwr20x5x2087-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%8C%DgDA%A%A351%D8%B1%A8%10x20D8%AA%8C%D9%87%D9%84A%A2%D1a8%AA%87%D92%D8>tyle: 4-x; -wrti-33;r10x20Mt7%Ds.87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%8C%DgDA%A%A351%D8%B1%A8%15x20D8%AA%8C%D9%87%D9%84A%A2%D1a8%AA%87%D92%D8>tyle: 4-x; -wrti-33;r15x20Mt7%Ds.87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%8C%DgDA%A%A351%D8%B1%A8%20x20D8%AA%8C%D9%87%D9%84A%A2%D1a8%AADA%A%A8%A7>tyle: 4-x; -wrti-33;r20x20Mt7%Ds.آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%8C%DgDA%A%A351%D8%B1%A8%40x20x20D8%AA%8C%D9%87%D9%84A%A2%D1a8%AADA%A%A8%A7D8%AA351D9%DA%A%A2%D8>tyle: 4-x; -wrti-33;r40x20x20Mt7%Ds.آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D135145464/tag/%D8%A2%D89%DA%A>t"e: 4-x; -wl87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8>tyle: 4-x; -w87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA351%D8%A7%D9DA%A%A2%D5>tyle: 4-x; -wrtر"e87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-DD8%B5%D9%85AA%D8%A8%AA%8C%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5>tyle: -=8 ",n", Tx; "ig87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA%A2%D8%A145464/D8%AA%2>tyle: نocز87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%8C%DgDA%A%A351%D8%B1%A8%13*19*18*>ti-33;r13*19*18*87-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%8C%DgDA%A%A351%D8%B1%A8%8*18*18>tyle: 4-x; -wrti-33;r8*18*1887-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%64/tag/%%D9%86%D8%AA%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%9E%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5B2>آجرممتاA%81%D8%A7%D9%86-D8%AA35145464/tag/%D8%A2%D8D8%AA%8C%DgDA%A%A351%D8%B1%A8%15*20AA%8C%D9%87%D9%84CD8%B1%A8%AADA%A%A8%A7>tyle: 4-x; -wrti-33;r15*20t7%Ds.
  آجرم>,n"n-"ettrs ب... 87-%px; -webkit-text-st%D9%81%D8%0%;>
  /1D-ع<8 itemn... <
  قب-wl87 itemn... <
  187 itemn%D9%86%"D8%%81%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5e: normal; widow?start=14"<
  287-%D%D9%86%"D8%%81%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5e: normal; widow?start=28"<
  387-%D%D9%86%"D8%%81%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5e: normal; widow?start=42"<
  487-%D%D9%86%"D8%%81%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5e: normal; widow?start=56"<
  587-%D%D9%86%"D8%%81%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5e: normal; widow?start=70"<
  687-%D%Dt88%D=بaديD9%86%"D8%%81%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5e: normal; widow?start=14"<
  بaدي87-%D%Dt88%D=foی "igD9%86%"D8%%81%D8%A7%D9%86-09135145464/tag/%D8%A2%D8%A9%81%D8%A7%85%D9%85%D8%AA%D8%A78%B5e: normal; widow?start=70"<
  foی "ig87-%D81%D8%0%;>
  (AJORSOFALIN.IR)87-%<8 itemn8p8%pe%bD9%8p8%pe%... rdly:tsogx;asyle: 4-x; -w"ete", Tx; "igo|2>آجرم87-%<8 itemn...
  tyle: 4-x; -wrt", Tx; "ig87-% %img src=/media/system/images8arrow_rtl.png alt=""> < item":etil (tyle: )%8 itemn81%D8%0%;>
  tyle: 4-x; -wrt", Tx; "ig87-% %img src=/media/system/images8arrow_rtl.png alt=""> < item":etil (tyle: )%8 itemn81%D8%0%;>
  tyle: 4-x; -wrt", Tx; "ig87-% %img src=/media/system/images8arrow_rtl.png alt=""> < item":etil (tyle: )%8 itemn81%D8%0%;>id=qrcodefriendly% %img src="http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chs=250x250&choe=UTF-8&chld=L%7C4&chl=https://www.a/div>
  if(top!==self){top.location=location;}%8 cript>